Select Page

Váš byt či pokoj skvěle doplní fototapeta na zeď, stačí si vybrat

Váš byt či pokoj skvěle doplní fototapeta na zeď, stačí si vybrat
Váš byt či pokoj skvěle doplní fototapeta na zeď, stačí si vybrat
Hodnocení

Který muž by si nepřál, aby byl jeho byt nebo pokoj zajímavý, něčím originální, vyzařovala z něj jeho osobnost, aby alespoň trochu ukazoval, co jeho majitele baví, charakterizuje? Nemusíte vždy sahat jen po dekoracích které známe a vídáme je běžně. Což takhle moderní fototapeta na zeď do bytu, ať už jste náctiletý, třicátník, čtyřicátník…? Jejich výběr je bohatý a na své si přijde každý kluk či muž.

Baví vás sport či cestování?

Fototapety je možné sehnat v mnoha podobách. Najdete na nich vyobrazené sporty, města, krajiny, lidi a osobnosti, dopravní prostředky, stromy, ale také abstrakci, jídla, nápoje, zvířata a spoustu dalších zájmů, věcí. Záleží jen na vašem vkusu. I pokud se zajímáte o Feng Shui přijdete si na své.

Jako skvělý příklad si můžeme uvést fototapetu prezentující vaše oblíbené zahraniční město, nebo sportovního vybavení, se kterým trávíte ve svém volnu spoustu času. Anebo máte-li rádi přírodu, lze ji do interiéru přinést i díky správně zvolené fototapetě.

Za zanedbatelnou částku si můžete během chvíle proměnit byt či pokoj a cítit se v něm lépe. Dokonce i kdybyste chtěli udělat radost svým dětem, neteřím, vyberete si z fototapet určených právě pro ně.

Ozdobte si dveře

Stejně tak, jako na zeď, se vám může zalíbit i tapeta na dveře.  Jejich standardní rozměry jsou 95 x 205 cm, skvěle padnou na klasické dveře. Vybírat se dá z motivů, jako u fototapet, padnout do oka by vám mohla např. tapeta Rock and Fire s hořící kytarou. Skvělá volba pro milovníky hudby, hry na kytaru, rocku. Jedinečná je i tapeta Lev ve stínu. Je černobílá, skvěle padne do pestrého i jednobarevného interiéru.

Tento způsob oživení domova je moderní, zajímavý a nabízí mnoho možností, v jakém duchu a stylu jej pojmete. Pokud si prohlédnete kompletní nabídku fototapet na zeď i tapet na dveře, zaručeně si vyberete, ať už jste mladý, starší, usedlý nebo akční a společenský typ. Přesvědčte se sami.

 

About The Author

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!