Vyberte možnost Stránka

Hravý designový nábytek

Hravý designový nábytek
Rate this post
!AdSense – before contentProhlédněte si tvorbu umělkyně Lily Jang. Její tvorba je inspirována častým problémem, se kterým se potýkají všichni ti, kteří žijí v malých prostorech. Nábytek, který nezapadá do běžné rutiny je něčím novým a netradičním.

Prekroucené a přifoklé kusy nábytku jsou prací návrhářky a umělkyně Lily Jang, která pochází z Jižní Koreje. Nábytek připomínající dobu 18. století ve Francie je předmětem mnoha diskuzí.

Lila vysvětluje, že nábytek vytvořila na základě jejího problému s malým prostorem bydlení. Zároveň však chtěl a vytvořit něco, co tak trochu vyčnívá. S jejím nábytkem se člověk zbaví monotónní rutiny reálného života.

Jak se Vám její nábytek líbí?

Zdroj:  luxartinsititute.org

hravy-nabytek-1 hravy-nabytek-2 hravy-nabytek-3 hravy-nabytek-4 hravy-nabytek-5 hravy-nabytek-6

 

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.