Vyberte možnost Stránka

Vyhněte se častým chybám při rekonstrukci kuchyně. Na co si dát pozor?

Vyhněte se častým chybám při rekonstrukci kuchyně. Na co si dát pozor?
Rate this post

Ať už bydlíte v malém bytě, či jste si splnili sen a vlastníte rodinný dům, kuchyň je středobodem vašeho života. Slouží totiž nejen k vytváření výživných pokrmů pro celou rodinu, ale zároveň se stává i místem setkávání s návštěvami. Přesně proto je nutné daný prostor vymyslet takovým způsobem, aby působil elegantně a byl plně funkční. Jak na to?

Staré bytové jádro

Nejdříve se zaměříme na rekonstrukce kuchyně v bytech. Daný projekt s sebou totiž přináší celou řadu specifik, s nimiž je nutné počítat. Zdaleka největší překážkou je fakt, že tato místnost je ve starých panelácích propojena s koupelnou s pomocí takzvaného jádra. Zmíněná konstrukce s sebou přináší celou řadu estetických i funkčních omezení, tudíž je více než vhodné zbavit se všech umakartových stěn a nahradit je modernější variantou na míru.

S tím se ovšem pojí i práce na samotné koupelně, což si mnoho rodin neuvědomuje. Ačkoliv se nejedná o nic příjemného, výsledek rozhodně stojí za to. Dopřejete si totiž účelnější a odolnější bydlení, přičemž zároveň podstatně zvýšíte jeho hodnotu.

Prostorný dům

Majitelé domů se přece jen těší z pestřejší palety možností, což s sebou sice přináší mnoho příležitostí, ale i těžší výběr komponentů. Vzhledem k větším dispozicím místnosti si můžete opravdu vyhrát s rozmístěním i návrhem jednotlivých kusů nábytku. Ať už preferujete rustikální, moderní, jednoduchý, či jakýkoliv jiný styl, jedno je naprosto jasné. Klasické produkty ze známých obchodních center vypadají v takových kuchyních velmi nevzhledně.

Právě z toho důvodu vyhledává většina majitelů domů ověřené řemeslníky zaměřující se na design i realizaci vybavení na přání. Zmíněné služby vám poskytne například kuchyňské studio pod vloženým odkazem.

Originální projekt

Ihned po otevření daných internetových stránek se před vámi objeví informace o tom, jakým způsobem lze vymyslet odolnou a krásnou kuchyni. V počátcích celého procesu je nutné zaměřit konkrétní místnost a zahájit konzultaci se zkušeným bytovým architektem. Vyjádříte svá přání, vyslechnete si důležité rady a následně se budete moci těšit na kompletní projektovou dokumentaci, studii a samozřejmě i 3D řešení ve specializovaném programu.

V průběhu spolupráce si sami zvolíte, jaký materiál, dekor i provedení jednotlivých kusů nábytku preferujete, což platí i pro světla, spotřebiče a další nezbytné součásti. Ve finále přichází na řadu samotná realizace a po jejím dokončení i stoprocentní úklid.

Výsledkem je vysněná kuchyň, jež vám bez problémů bude sloužit dlouhá desetiletí a odolá mechanickému i chemickému namáhání během náročného vaření. Stačí se podívat na fotografie z předchozích prací daných expertů, abyste si uvědomili, jaké možnosti před vámi leží.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.