Vyberte možnost Stránka

Co by nemělo v koupelně chybět?

Co by nemělo v koupelně chybět?
Rate this post

Koupelna je velmi důležitou místností v každém domě. Zde se ráno připravujeme na celý den a večer relaxujeme ve sprše nebo v horké lázni. Aby byla co nejvíce funkční, je potřeba ji vybavit několika základními prvky. Podívejte se, co by mělo být v každé moderní koupelně.

Módní koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek je nepostradatelnou součástí každé moderní koupelny. Dnes můžete vybírat ze skutečně široké škály nábytku. Hlavním prvkem by měla být skříňka s umyvadlem, do které snadno uložíte různé nezbytnosti jako jsou čistící přípravky nebo ručníky. Každá moderní koupelnová skříňka má velmi tiché zavírání. Vybírat si můžete z celé řady modelů. Kvalitní nábytek vám poslouží po mnoho let.

Doplňky do koupelny

Kosmetika a léky, které ve své koupelně uchováváte, by měly mít své místo. Nenechávejte je volně na umyvadle nebo na skříni vedle něj. Investujte do ozdobných košů nebo speciálních skříněk, kde můžete schovat všechny své věci. Čím více položek uvidíte, tím neuspořádanější bude mít koupelna vzhled. Je mnohem lepší uložit vše do ozdobných košů nebo hluboko do skříňky. Skříňka se zrcadlem nad umyvadlem je dobrá volba. Bude sloužit jako úložný prostor a zrcadlo pro prohlížení. Na umyvadlo postavte bezdotykový dávkovač mýdla a kelímek na kartáčky.

Zrcadla v koupelně

Již dlouhou dobu je známo, že pomocí zrcadel můžete vizuálně zvětšit celou místnost. Pokud jste vlastníkem malé koupelny, měli byste použít tento trik. Zrcadla odrážejí světlo, díky čemuž dokonale osvětlují prostor. Jejich vzhled lze sladit se stylem koupelny. Můžeme si koupit zrcadlo ve velmi ozdobném a elegantním rámu nebo ho položit na hladký povrch, který nemá žádné ohraničení. Zajímavým řešením jsou zrcadla s prosvětlenými okraji. Takové zrcadlo s LED lampičkami vypadá velmi módně a je také užitečné při líčení. Pokud ve vaší koupelně nejsou žádná okna, bude velmi dobrým řešením zrcadlo s dodatečným osvětlením.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.