Vyberte možnost Stránka

Máte rádi indický nábytek? Víme, kde jej koupíte ve skvělé kvalitě za rozumné ceny

Máte rádi indický nábytek? Víme, kde jej koupíte ve skvělé kvalitě za rozumné ceny
Rate this post

Mnozí z nás jak cestují a poznávají různé kouty světa, zamilují si něčí národní kuchyni, něčí způsob oblékání, značku vozidel nebo třeba zajímavý a krásný nábytek. Ať už jste poznali indický masivní nábytek při svých cestách světem, nebo vás nadchnul jídelní stůl masiv na návštěvě u známých, anebo jste jej třeba zahlédli v obchodě či na stránkách časopisu, vězte, že jej v mnoha podobách, dokonalé kvalitě za adekvátní cenu koupíte na furniture-nabytek.cz. Setkáte se zde se dřevem palisandrovým v 6 odstínech a mangovým ve 4 odstínech. Je o výhradního dovozce nábytku z Indie.

Ten správný jídelní stůl

Ve zmíněném e-shopu najdete např. mnohé jídelní stoly z masivu. Můžete si vybrat zboží už vyrobené, které je kladem, ale stejně tak je možné nechat si vyrobit nábytek na míru tak, aby splnil vaše požadavky na rozměry či jiné.

Velmi hezky působí jídelní stůl z masivu s jednoduchými, elegantními liniemi. Co třeba jídelní stůl AMBA s rozměry 140 x 90 cm. Vybrat si můžete z 6 různých odstínů. Je zcela jednoduchý, strohý, hodí se dokonale do moderních interiérů, ale ladit bude i s venkovským stylem. Je na vás, jestli se rozhodnete pro jeho světlejší a vzdušněji působící provedení nebo mohutněji působící tmavší variantu.

Velmi hezky působí i masivní jídelní stůl JALI s rozměry 175 x 90 x 76 cm. Je jednoduše ale nepřehlédnutelně zdoben na nohách.

Pokud hledáte menší model, mohl by vám vyhovět barový jídelní stůl TINA x rozměry 80 x 110 x 80 cm. Vybírat můžete z pěti různých odstínů. Je to ideální pomocník všude tam, kde zápasíte s místem, nebo jednoduše chcete menší stůl.

Nejeden masivní jídelní stůl, ale také indický nábytek do obývacího pokoje, ložnice, kanceláře, předsíně, kavárny a restaurace i další, najdete na furniture-nabyte.cz. Prohlédněte si jednotlivé kategorie a investujte do nábytku, který vám bude skvěle sloužit a potěší i vaše oči a srdce.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.