Vyberte možnost Stránka

Na výškové práce jedině s profíky

Na výškové práce jedině s profíky
Rate this post

Nikdy byste nevylezli na komín? Dobře děláte. Výškové práce patří do rukou specialistů se zkušenostmi i s výškovou technikou.

Strach z výšek je dán lidem geneticky. Jelikož nám příroda nenadělila křídla, dala nám obranný mechanismus, kdybychom na to přece jen zapomněli. Někdo má závrať již na židli, jiným dělá problém vylézt na Eiffelovku, další nezvládne lanový park. A jiní zas mají tento genetický strach v sobě výrazně potlačen a směle by se pustili i do výškových prací. Avšak v profesionální sféře nechte tyto práce vždy na těch, kteří s nimi mají zkušenosti a taktéž tu správnou techniku. 26 let zkušeností v této oblasti nabízí firma Výškové práce – DS z Ostravy Hrabůvky. Podrobnosti o firmě a jejich službách najdete na webových stránkách Vyskoveprace-ds.cz.

Objednejte si výškové práce s odborným provedením

Společnost řeší výškové práce pro firmy, bytové domy, družstva a SJV, pro velké kancelářské budovy i vyšší rodinné domy. Služby nabízí tedy firmám i soukromníkům. Specializuje se na výškové práce obecně, realizuje zednické práce ve výškách, klempířské práce, montuje ocelové konstrukce i elektromontáže. Instaluje též vysoce umístěnou reklamu. K dalším činnostem patří rizikové kácení stromů, ale rovněž shazování sněhu.

Bez techniky to nejde

Firma Výškové práce – DS má k dispozici kompletní technikou pro výškové práce, včetně těch v různých hůře dostupných a stísněných místech. Tuto techniku rovněž pronajímá, a to včetně obsluhy, aby byla odvedená práce kvalifikovaná. Díky zkušené obsluze jeřábu i plošin nedochází k úrazům, poškození majetku, a navíc je práce provedena za zlomek času, což investorům ušetří nemalé náklady. Techniku si lze zapůjčit na celou řadu prací, včetně rekonstrukce střech, zateplování fasád, opravy vedení, výměny a opravy komínů, či třeba na revize, stavby a opravy průmyslových hal a jejich částí.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.