Vyberte možnost Stránka

Hledáte bydlení? Chcete prodat svůj dům?

Hledáte bydlení? Chcete prodat svůj dům?
Rate this post
!AdSense – before contentTouží vaše rodina po novém, modernějším bydlení? Potřebujete prodat rodinný dům či byt? Realitnitrznice.cz je portálem, kde se poptávka setkává s nabídkou! Zvyšte své šance na nákup či prodej!

Ať už je váš zájem zaměřený na nákup či prodej nemovitosti, budete jistě chtít oslovit co možná největší množství zájemců. Jak to udělat? Klasickým novinovým inzerátům již odzvonilo, dnes se všechny nabídky a poptávky týkající se nemovitostí soustřeďují na realitní portály.

 

Obsah článku

Realitní tržnice není klasickým portálem!

Realitní servery jsou oblíbené, ale jejich využívání je časově i finančně náročné. Zaregistrovat se, vložit svou nabídku či poptávku a zaplatit poplatek za inzerování. To je klasický příklad klasického realitního serveru.

 

Existuje však i jiná, snazší a pohodlnější volba! Chcete vědět víc?

Mezi poměrně širokým množstvím realitních serverů je jeden založený na jiném principu fungování – realitní portál Realitnítržnice.cz je místem, kde se soustřeďuje rozsáhlá možnost inzerce.

Jste soukromá osoba, která chce vědět, jak prodat byt? Pracujete jako makléř a potřebujete si zjednodušit práci se zadáváním inzerátů? Z realitní tržnice můžete všechny své inzeráty exportovat na další servery a zajistit si mnohem vyšší počet shlédnutí a získat více potenciálních zákazníků.

trznice

Méně práce, méně času, snadná správa více účtů na různých realitních portálech. To vše realitní tržnice umožňuje a zadarmo!

Jak to funguje?

K fungování na tomto portále je třeba registrace, po jejímž vyplnění si nabijete svou virtuální peněženku kredity a zvolíte typ účtu – Standard ( do 10 nemovitostí) nebo Paušál ( nad 10 nemovitostí). Poté se stáváte správcem svých inzercí, určíte si, kde mají být zveřejněné, zda chcete provést jejich export na další realitní portály nebo mají být publikované pouze na realitnitrznice.cz. Také si zvolíte, jak dlouho bude daný inzerát prezentován.

 

Doprovodné služby, které oceníte!

Kromě výše popsaných výhod nabízí realitní portál také další možnosti inzerování, a to doplňkových služeb.

S prodáváním i nakupováním realit jsou spojené další potřeby. Může jít například o nutnost služeb právnických , řemeslných, pojišťovacích apod. Díky realitní tržnici najdete hypotečního poradce i hodinového manžela!
Inzerujte a zvyšte tak svou šanci na rychlý obchod!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.