Vyberte možnost Stránka

Co by nemělo chybět v obýváku pravého chlapa?

Co by nemělo chybět v obýváku pravého chlapa?
Rate this post
!AdSense – before contentObývací pokoj by měl být hlavně příjemně obyvatelný, však to má rovnou v názvu. Jenže spousta lidí to tak nějak nechápe. Myslí si, že je to místnost, kam musí nacpat co nejvíce okázalého nábytku a doplňků, které uvidí každá návštěva.

Ne. Pravý chlap se k tomu postaví jinak.

Je pravda, že přeplácané pokoje plné doplňků jsou většinou dílem žen. Muži vyznávají jednoduchý, minimalistický styl. Přesto je několik věcí, které by ve vašem obýváku neměly chybět.

Něco na sezení

Pokud v obývacím pokoji něco prostě musí být, je to určitě sedací souprava. Futon rozhodně nestačí, měl by to být pohodlný gauč, na kterém se bude dát ležet u televize a Playstationu. A nezapomeňte, že žádná sedačka není úplná bez barevných polštářků.

Další nezbytností je pohodlné křeslo, které je dobré postavit tak, aby spolu se sedačkou tvořilo písmeno L. Před něj pak dáte koberec a na něj konferenční stolek. Ale to už předbíháme. Křesla jsou v dnešní době často nahrazovaná sedacími pytli či vaky, takže i to je možnost do moderního interiéru.

obyvak-chlapa

Zbylé nutnosti

Nebyl by to obývák bez konferenčního stolku. Návštěvy si na něj položí kávu, vy odložíte rozečtenou knihu. Máte-li v obýváku lino, je dobré pod stoleček umístit měkký a hřejivý koberec.

Stále více lidí se v dnešní době obejde bez televize, ale muži si s technologiemi rozumí, a tak by vám doma plochá televizní obrazovka neměla chybět. K čemu byste jinak připojili Playstation či Xbox? Nezapomeňte na dobré reproduktory, abyste si užili filmy i hru.

Několik doplňků

Ne moc, ale pár byste jich do obýváku měli umístit. Hodí se aspoň jedna rostlina (nemusí být kvetoucí), aby bylo vidět, že se nestaráte jen o sebe. Nezapomínejte ji zalévat. Na stoleček si položte knížky, hned uděláte dojem intelektuála. Dejte však pozor na téma, abyste o knížce aspoň něco věděli. Ani zdi by neměly zůstat bílé. Pověste obraz nebo si pořiďte populární samolepky na zeď.

kreslo-pro-chlapa

Obývacím pokojem podle výše uvedených rad ohromíte každou dámu! Toužíte-li ještě po vizuální inspiraci, podívejte se na zařízení interiéru pod taktovkou profesionálů na Biano.cz.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.