Vyberte možnost Stránka

Starožitný nábytek obohatí moderní interiér o originalitu i styl

Starožitný nábytek obohatí moderní interiér o originalitu i styl
Rate this post
!AdSense – before contentMáte moderně vybavený domov, přesto stále nejste plně spokojeni? Řešením může být pořízení starožitných kusů nábytku, které dodají bydlení originální vzhled i atmosféru.

Myslíte si, že do vašeho moderně zařízeného domova se starožitný nábytek nehodí? Pak jste na velkém omylu. Kombinace moderního stylu s tím starožitným je aktuálně velice trendy a navíc i skvěle vypadá.

Pořiďte si starožitný stůl, křeslo, sekretář či pohovku, získáte tím neobvyklý styl a originalitu, nad kterou se bude rozplývat každá návštěva a vy se budete cítit… prostě jako doma! Věci, ze kterých je cítit trocha té historie, jsou osobité a plné atmosféry, a v tom strojově vyráběný nábytek konkurovat nemůže. Navíc je starožitné vybavení stejně tak funkční a praktické jako to nové. Proč si tedy nevybavit svůj interiér také starožitnou lampou, křeslem nebo almarou. Vhodně zvolený historický kus nábytku může dodat prázdnému modernímu stylu na ‘’duši’’ i originalitě.

 

Restaurování nábytku – Jak na to?

V případě, že jste se rozhodli svůj domov obohatit o nějaký ten historický kousek, pak je třeba oživit jeho dobový vzhled. Pokud jste nikdy předtím nic nerestaurovali, pak se do toho ani nepouštějte a svěřte své starožitné vybavení do rukou restaurátora. Restaurátor vám zajistí nejen renovaci, ale také vám vysvětlí, jak o starožitný nábytek pečovat. Vody, laky a různá syntetická čistidla mohou uškodit a způsobit ztrátu hodnoty.

 

Na koho se obrátit?

Pokud chcete, aby váš starožitný nábytek vypadal jako nově pořízený, svěřte ho do rukou pražského ateliéru Fiala, kde se vašemu starožitnému nábytku i obrazům dostane novému lesku. Renovace nábytku probíhá původními technikami, které zaručí uchování původního vzhledu.

Kromě restaurování nábytku si zde můžete i nějaký ten historický kus koupit, restaurátorský ateliér Fiala totiž nabízí také prodej starožitností v původním stavu nebo v restaurovaném.
Čím obohatíte svůj domov vy? Bude to křeslo, pohovka nebo pro začátek ‘’pouze’’ obraz?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.