Vyberte možnost Stránka

Jak efektivně dotvořit pánskou kancelář

Rate this post

Máte svou vlastní kancelář? Pak jistě víte, že cítit se v ní opravdu příjemně je to nejdůležitější! Právě proto byste měli mít skvělou pohodlnou sedací soupravu, kancelářský stůl a také další nábytek.

Nic z toho ale nedá administrativním prostorám další rozměr.

Očekávat tento bonus musíte jednoznačně od stylových a originálních doplňků, jež by měly mimo jiné poukazovat na fakt, že se jedná o kancelář obývanou mužem.

Nevíte, jaké takové doplňky existují? Nevadí, máme pro vás 4 tipy.

Obsah článku

Elegantní obložení pro knihovny

Kniha je symbolem veškerého moudra a vědomostí. Její přítomnost v kanceláři je jakousi samozřejmostí. Pokud ale máte knížky pouze poskládané a jsou jenom v klasickém vydání bez tvrdých desek, vzhledově nezaujmou. Právě proto se vyplatí pořídit si kancelářské doplňky, jež je takto doladí a stylizují do historické podoby.

arde-13

Ano, výbornou volbou jsou historické obklady knihovny v podobě hřbetů slavných svazků.

Stylové stolní sety

Už i deska pracovního stolu o vás může leccos prozradit. Výbornou volbou k jejímu zpestření jsou stolní sety. Takové desky z krokodýlí kůže anebo pouzdra ze stejného materiálu vypadají neotřele a elegantně prozradí váš vkus, mužnost a smysl pro detail spojený s luxusem.

S nádechem historie

Moc hezké jsou i doplňky s historickými motivy. Doporučit bychom z nich mohli kupříkladu bronzové sošky. Vypadají luxusně a symbolizovat mohou třeba mnohá zvířata. Jestliže byste chtěli pouze jeden malý doplněk, dobrou volbou je historický stojánek na vizitky.

Pohled na stříbro se neomrzí

Zapomenout nelze ani na stříbrné doplňky. Tento drahý kov v sobě má také punc luxusu. Volit přitom lze různé zajímavé nástroje typu záložky do knihy, nože na dopisy anebo spony ke kravatě. Vhodné jsou určitě i různé stříbrné přívěsky a doplňky, jež působí neotřele a kancelář doslova rozzáří.

arde-15

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.