Select Page

Pánské doplňky ANTORINI (nejen) jako ideální dárky pod stromeček

Pánské doplňky ANTORINI (nejen) jako ideální dárky pod stromeček
Hodnocení

Vánoce jsou tu už za pár týdnů, a tak je právě v tuto dobu ten nejvhodnější čas, abyste začali vybírat ty nejlepší dárky pod stromeček.

A každý rok je to vždy to samé, muži mají největší problém vybrat dárek pro svoji partnerku a dámy si naopak neví rady s tím, co nadělit svému partnerovi.

Jestliže je to i váš případ, zkuste letos vsadit na jistotu a kupte svému muži luxusní pánské doplňky značky Antorini.

Aktovky Antorini

Pod značkou Antorini se ukrývá luxusní italská firma, která se specializuje na dámské a pánské doplňky. Naprostou špičkou mezi pánskými doplňky této společnosti jsou nepochybně Antorini pánské aktovky, které vznikly díky spojení společností Antorini a Markiaro, jež nosí ty nejvýznamnější světové osobnosti a vrcholní světoví politici.

Výsledkem tohoto spojení je ta nejexkluzivnější manažerská aktovka. Na výrobu byla použita jen ta nejlepší telecí kůže. Aktovka je uzavíratelná na přezku, kterou je možno zamknout na klíček. Vnitřek aktovky je rozdělen na dva velké samostatné úložné prostory, které jsou doplněny jednotlivými kapsami na dokumenty a přihrádkami na mobilní telefon i psací potřeby. Na zadní straně je rovněž kapsa na zip po celé délce. Samozřejmostí je také odepínací popruh, díky kterému můžete aktovku nosit přes rameno.

aktovka

Rovněž aktovky Aspinal of London na notebooky jsou vyrobeny z té nejlepší kůže a jsou dostatečně prostorné.

Aby bylo vše v pořádku

Většina mužů je známá tím, že mají rádi vše jednoduché, přehledné a hlavně v pořádku. Pokud je takový i váš muž, určitě se mu budou hodit luxusní multifunkční organizéry ANTORINI.

diar-organizer

Jedná se v podstatě o kombinaci poznámkového bloku, diáře a deníku.

Veškerý sortiment z této řady je vyroben pouze z těch nejkvalitnějších kůží. Naprostým luxusem, který pozvedne každou kancelář, jsou potom také kroužkové diáře s pozlacenou mechanikou ANTORINI.

About The Author

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!