Vyberte možnost Stránka

4 kosmetické zázraky, bez kterých normální chlap nepřežije zimu!

4 kosmetické zázraky, bez kterých normální chlap nepřežije zimu!
Rate this post
!AdSense – before contentNa rozdíl od žen, my muži neděláme z každého pupínku na tváři konec světa. Nicméně jsou (kožní) věci, které umí znepříjemnit život i normálnímu chlapovi. Jak se vyhnout podrážděné pokožce pleti při těch největších zimních mrazech?

Když to shrneme, v zimě nejvíce trápí vysušená, loupající, aknózní pleť. Co se proti tomu dá dělat? 

Stejně jako v po zbytek roku se bude hodit nějaký hydratační krém, čistící maska, jelení lůj (ne vážně není nic mužného na rozpraskaných rtech) a na závěr ještě nějaká ta péče o ruce.

Nechcete mít na Vánoce obličej Santa Clause? Aby nebyl váš obličej “větší“ a nevypadal o deset let starší, používejte tyto kosmetické nezbytnosti

Zimní kosmetika pro muže

V zimě se každý chlap začne oblékat do teplejšího oblečení a začíná jej vrstvit. Přesně to je třeba udělat i pro pleť. Vybrali jsme 4 produkty, které budou vaším kosmetickým MUST HAVE na další 4 měsíce.

Chlapská pleť

Jakmile udeří chlad a mráz, chce to silnější kosmetický arzenál než v létě. Dle typu své pleti si vyberte hutnější, silně hydratační krém, který se o vaší pleť postará po celý den. Což znamená žádné zarudnutí, vysušená místa a loupající se nos.

Večer je pak čas na osvěžení, zbavení nečistot. Čistící gel na krémové bázi obličej nevysuší, vyčistí i dodá energii, a tím tak splní potřeby každého stylové muže.

zimni-kosmetika-pro-muze-1

Na použití gentlemanské kosmetiky není nic zženštilého. Je to otázka přežití v zimě! Foto zleva: hydratační krém Moisture Cream (D.R.Harris), čistící gel Bayolea Face Wash (Penhaligon’s)

Ruce a rty

Na těchto částech těla je působení zimy vidět nejvíce. Rty praskají, jsou napuchlé. Ruce pak nehezky červenají, tvoří se záděrky okolo nehtů. Krém na ruce se o tyto problémy postará, rychle se vstřebá, nezanechá mastný povlak a postará se o hydrataci. Už se tak nebudete muset bát podat ruku novému klientovi.

Rty jsou pak další důležitou kapitolou potřebné péče v zimě. Popraskání zabrání jelení lůj. V jeho moci je pak i léčba již vzniklých trhlinek. Nechcete, aby se vám rty leskly? Pokud vyberete dobře, nikdo nemusí poznat, že je o vaše rty pečováno.

zimni-kosmetika-pro-muze-2

Pro pevný stisk a přátelský úsměv nejen v zimě! Foto zleva: krém na ruce Verbena Ice Hand Cream (L’Occitane), jelení lůj Facial Fuel No-Shine Moisturizing Lip Balm (Kiehl’s)

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.