Vyberte možnost Stránka

Luxusní péče, která rozmazluje muže – Co si pravidelně dopřát?

Luxusní péče, která rozmazluje muže – Co si pravidelně dopřát?
Rate this post
!AdSense – before contentPečujete o své vousy a vlasy? Skvělé. Tato péče se vám vyplatí v mnoha ohledech. Ale ještě příjemnější péče o sebe sama je ta v salonu. Vybrali jsme to základní, co se luxusní pánské péče týká.

Tato ošetření se stanou vaším pravidelným únikem z reality. Užijte si to!

Obsah článku

Úsměv bez kompromisů

Zatímco “bad hair day“ můžete schovat pod stylovou snapback, žluté zuby zamaskujete jen z těží. Zářivý úsměv potřebuje jak pravidelnou zubní hygienu, tak občasnou návštěvu odborníka – jednou do roka k zubaři a jednou za půl roku na zubní hygienu – to je základ, který vás přiblíží k vysněnému hollywoodskému úsměvu.

Dále můžete absolvovat bělící procedury na specializovaných klinikách, které jsou vyhlášené, co se kvality a profesionality týče. 

Čtěte také: Chlapský úsměv jako ten nejlepší módní doplněk! Jak pečovat o zuby a svěží dech?

pece-o-usmev-1

Masáž (“s koncovkou“)

kdo by nemiloval masáže! Hodinka relaxování s vonnými oleji, příjemnou hudbou a ještě příjemnější slečnou masérkou. Osobně si dopřávám masáže každý druhý týden.

“Potřebuji to. Dřu v kanclu, dřu v posilovně a mé tělo si žádá nějaké to zotavení.“

A pokud je vám relaxační hudba a olej málo, stačí zajít do nějakého podniku nabízející masáže erotické. Zažijete uvolnění “s koncovkou“.

Péče a očista pro obličej

Svěřte se pravidelně do rukou kosmetičky. Předejdete vráskám, možná dokonce viditelně omládnete a hlavně se necháte hýčkat někým, kdo vaší pokožce opravdu rozumí. Doporučuji salony, kde používají přírodní kosmetiku (masky, krémy, čistící přípravky…).

panske-oboci-tvar-01

Součástí kosmetického ošetření může být i vytrhání obočí. Pár minut nepříjemného škubání? To vynecháte? Podstupte to, výsledek bude stát za to!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.