Vyberte možnost Stránka

Nový mužský trend velí obarvit vousy! Přidáte se?

Nový mužský trend velí obarvit vousy! Přidáte se?
Rate this post
!AdSense – before contentUž je to tady! Po barvení chlupů v podpaží přichází nový trend, tentokrát zacílený na mužský vous. Prohlédněte si bohatou fotogalerii.

Éra lumbersexuálů dávala tušit, že něco takového přijde. Pěstěný vous nemohl zůstat jen tak nepovšimnut.

Nový letní (doufáme, že jen letní) trend velí obarvit vousy v barvách moře. 

Odstíny zelené, modré, fialové mají vyvolat představu hlubokého, divokého a tajuplného oceánu. Někteří muži se však s barvou hlavu evidentně nelámali.

 

Obarvit své vousy se někomu zdá jako dobrý nápad

barva-na-vousy-1 barva-na-vousy-2 barva-na-vousy-3 barva-na-vousy-4 barva-na-vousy-6 barva-na-vousy-7 barva-na-vousy- barva-na-vousy-8 barva-na-vousy-9 barva-na-vousy-11 barva-na-vousy-12 barva-na-vousy-13

Co si myslíte o tomto trendu? Je to sexy a nové? Nebo jde o největší blbost za posledních několik měsíců? Dejte nám vědět svůj názor do komtářů

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.