Vyberte možnost Stránka

Vaříte ve fitness stylu? Poradíme vám, které těstoviny nebudou prohřeškem

Vaříte ve fitness stylu? Poradíme vám, které těstoviny nebudou prohřeškem
Rate this post
!AdSense – before contentMakáte na sobě? Držíte přísný jídelníček? Těstoviny jste už neměli několik měsíců? Pokud se vám při myšlence na oblíbený pokrm sbíhají sliny, dáme vám tip. Pochutnáte si a zároveň neporušíte žádné zásady zdravého stravování!

Pokud se člověk snaží o vymakanou postavu bez známek tukových polštářů, pak je třeba tvrdý režim, nejen v posilovně, ale i na talíři. Konzumace těstovin je u někoho, kdo to myslí se zdravým životním stylem vážně tabu. Nebo ne? 

Opravdu jsou těstoviny, které hubnutí nepřekáží? 

Zeleninové těstoviny Perfekt pasta jsou jiné – chutné a nekalorické!

Tyto těstoviny nejsou jako běžná pasta v regálech obchodů, jde o dietní potravinu/těstoviny, jenž si můžete dopřát v rámci svého tréninku a diety. Vyrábí se s přírodní kořenové zeleniny zvané Konjac Amorphalus, jenž obsahuje mnohé zdravé antioxidanty a látku antiaging polyfenol zodpovídající za štíhlou linii a mladistvý vzhled.

Perfekt pasta v sobě mají jen nezbytné minimum kalorií, zato však vysoké procento vlákniny. K čemu vám bude vláknina dobrá? Napomáhá správnému fungování střev a hlavně vás zasytí, tudíž nebudete bojovat s návaly hladu a jeho překonáváním.

Že uděláte pro své nové hubenější, silnější a zdravější tělo cokoliv? Stačí málo, svůj dosavadní přísný jídelníček oživte novou surovinou – objednejte si dietní těstoviny

Jsou dobré pro každého

Těstoviny vyráběné ze zeleniny jsou vhodné pro každého. Své místo si najdou na talíři sportovců, kteří se většinou musejí spokojit s potravinami zdravými, ale ne příliš chutnými. Rovněž i ti, jenž chtějí zhubnout a detoxikovat svůj organismus, si mohou dietní pastu dopřát. Konečně i celiatici se svým bezlepkovým jídelníčkem mohou zeleninové těstoviny na svůj talíř bez obav dát. Dále si mohou pochutnat vegetariáni, vegani i diabetici.

Perfekt pasta je 100% přírodní, bez chemie – jde o dietní potraviny, jenž mají pozitivní vliv na každého strávníka!

Potravina 21. století

Těstoviny jsou stále oblíbenější a oceňovanější u koncových strávníků i odborníků. Nutriční poradci a odborné asociace (Asociace výživových poradců, STOB, Klub celiakie Brno) doporučují zdravou pastu zařadit do jídelníčku.

testoviny-2

Připravte si staré recepty s novou potravinou! Překvapí vás jednoduchost, skvělá chuť a hlavně dobrý pocit tam uvnitř těla. 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.