Vyberte možnost Stránka

Vybrat pánský parfém už bude hračka! Zameřte se na typ své osobnosti

Vybrat pánský parfém už bude hračka! Zameřte se na typ své osobnosti
Rate this post
!AdSense – before contentHledáte výraznou vůni, která podtrhne vaší mužnost, charisma a úspěch? Doporučujeme vybrat pánský parfém podle vaší osobnosti.

Není chlapa, který by nechtěl vonět parfémem, který odráží jeho osobnost. Mít vlastní neviditelný podpis, který dá na vědomí sokům a sexy ženám, že na místě byl a nechal tam své osobní kouzlo v podobě vlastní vůně.

To je všechno pěkné, ale najít správný parfém, který bude cítit i po pár hodinách bez loveckého ohaře a zároveň nebude fungovat jako pěst do obličeje, je přece jen o štěstí a umění hledat.

Mít vlastní vůni je důležitá součást image moderního muže, protože správný muž opravdu nesmrdí!

Obsah článku

Jak vybrat pánský parfém podle své osobnosti?

Obecně se pánské parfémy dělí na tři typy – exotické, kořeněné a květinové. Dále jsou pak parfémy s nádechem citrusů, jenž jsou typické pro sportovnější vůně. Pokud chcete mít parfém, který k vám opravdu sedí, volte dle své osobnosti!

Jste rozhodným mužem, který chce na opačné pohlaví působit tak trochu tajemně? Ideální je parfém s pižmem nebo exotickým nádechem. Jde o komplexní vůně, kterých si ostatní všimnou, ale zároveň pro ně budou tak trochu záhadou, jelikož jim nebudou připomínat nic konkrétního.

Jste chlap, za něhož mluví jeho charisma? Potvrďte svůj přirozený sex-appeal lehčí kořeněnou voňavkou s nádechem jehličí.

Sportovně založený chlap vnímá každý den jako novou výzvu, nové dobrozdružství. Jeho aktivní povaha vynikne v citrusovém parfému s nádechem zelené trávy.

Šarmantní gentleman s duší romantika si porozumí s vůní květinového základu s rozmanitými podtóny.

Elegantní sportovec

Lanvin L’Homme Sport je ideální pro každého sportovně založeného muže, který chce své tělo prodat výraznou, ale stále velmi elegantní vůní. Osvěžující parfém v sobě prolíná přírodní ingredience – lze cítit svěžest citrusů, podmanivost italského bergamotu, stimulující šalvěj a vzrušující levanduli. Celé to elegantní spojení pak dokončuje nádech svůdného pižma a osobitého dubového mechu.

Nedbale sexy

Truth for Men od Calvina Kleina je koktejlem mužnosti, síly, smělosti a zdravého sebevědomí. Opačné pohlaví bude přitahovat lehká směs bylin a květin.

Exploze mužnosti

 Spicebomb od Viktora & Rolfa je dřevitý parfém s výraznou vůní doplněnou o nejrůznější koření. Jde o spojení síly, elegance, intenzity a zároveň i jemnosti. V této vůni se budou cítit dobře ti muži, kteří jsou sebejistí, dynamičtí. Dřevitě-kořeněný parfém s sobě ukrývá tóny pálivé papričky, růžového pepře, grepu, šafránu, vzácných dřevin, esenci kůže a mnoho dalších.

Výhodou je, že parfém opravdu dlouho vydrží.

vune01

Pro nerozhodného muže

Pánský parfém Hugo Boss No.6 je ideální vůní pro každého moderního muže, který se nemůže rozhodnout, jaký parfém je pro něj ten správný. Tato vůně je jedinečnou kompozicí švestky, citrusů. vanilky a vzácných dřevin. Vše dohromady vytváří svěží, zemitou a sex-appealem nabitou vůni. Jako originální tečka pak funguje olivovník a bergamot. No.6 sedne každé povaze, každému věku, každému stylu.

Zimní král

Black Code od módního mága Giorgia Armaniho je mimořádně elegantní, lehce kořeněný parfém. Zaujme sametově svůdnou, teplou vůní, která vynikne právě v nadcházejícím zimním období. Hodí se pro starší i mladší gentlemany.

Extra přitažlivý

Sázkou na přitažlivou jistotu je parfém Acqua di Gio Essenza od Giorgia Armaniho. Nadčasová klasika přitáhne pozornost opačného pohlaví zaručeně! Silný parfém je svěží, obsahuje tóny květin, vody, moře, smyslné pižmo a rezonuje živočišná ambrou.

vune-pro-muze

Kultovní

Parfém Christian Dior Fahrenheit je pro muže, kteří ukrývají pod drsnou slupkou citlivé nitro. Vůně je plná extrémů a opaků, voní po květinách a dřevinách, je horká a ledová, je křehká i silná, je mužná a něžná.

Je důkazem toho, že protiklady se přitahují. 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.