Vyberte možnost Stránka

Zkraťte si čekaní na jaro. Vydejte se na motovýlet do zahraničí

Zkraťte si čekaní na jaro. Vydejte se na motovýlet do zahraničí
Rate this post
!AdSense – before contentLetní měsíce jsou již u konce. S tím souvisí i fakt, že se konce dočkala také motorkářská sezóna v Česku. Nicméně i přesto není třeba zoufat. Čekání na novou sezónu si můžete zkrátit výletem do zahraničí, kde si ještě stále vychutnáte teplé počasí a skvělé podmínky pro jízdu.

Vydejte se do některé z jižanských zemí

Pokud v zimě zatoužíte po jízdě na motorce, nabízí se vycestovat někam do zahraničí. Konkrétně jižanské země se pyšní skvělými podmínkami prakticky celoročně. Díky tomu zde načerpáte energii ze sluníčka, užijete si jízdu v různém terénu a budete odjíždět plni zážitků. 

 

Organizovat takovou dovolenou na vlastní pěst však může být poměrně náročné. Největším oříškem je v takovém případě zajištění převozu vaší vlastní motorky. Případně budete muset řešit, kde a jak si v zahraničí motorku na dobu vaší dovolené zapůjčit. 

 

Vzhledem k tomu je mnohem jednodušším řešením zúčastnit se některého z organizovaných motovýletů do zahraničí. Ty pravidelně pořádá například motoškola Přijďte se projet, která vám motorku půjčí na místě. Kromě toho zajistí také transport na místo, ubytování, stravu a v některých případech také doprovodný program. Na vás pak už jen bude sbalit si zavazadlo a vydat se na místo. Jelikož je o vše postaráno, jedná se o skvělou variantu také pro ty, kteří mají obavy z jazykové bariéry. 

Do jakých destinací se můžete vydat?

Výše uvedená motoškola pořádá motovýlety napříč celou Evropou. Velké popularitě se těší například expedice, v rámci níž poznáte krásy Španělska i Portugalska. Případně se můžete vydat také na samostatný výlet do Španělska, kde si užijete projížďky v nejméně obydleném kraji. Nebo do Portugalska, kde na vás čekají dechberoucí výhledy na oceán, návštěva vyhlášeného vinného sklípku s Portským nebo třeba lekce surfování pod dohledem profesionálního instruktora.

 

Pokud zrovna na dovolenou do zahraničí nemáte prostor, můžete si naplánovat i víkendový pobyt u nás. V jeho rámci si vyzkoušíte jízdu na různých motorkách, a to přímo na motokrosové trati Horní Újezd. Možností pro vášnivé motorkáře zkrátka existuje více než dost a na vás je si vybrat, jaké variantě dáte přednost. 

Více informací o motoškole Přijďte se projet najdete na www.prijdteseprojet.cz.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.