Vyberte možnost Stránka

Párty s kamarády, jak má být? Připravte si párty stan a dostatek občerstvení

Párty s kamarády, jak má být? Připravte si párty stan a dostatek občerstvení
Rate this post

Potřebujete na chvilku vypnout, zapomenout na své každodenní pracovní starosti a strávit nějaký čas se svými přáteli? Uspořádejte pořádnou pánskou jízdu! Nevíte kde? Postačí vám vaše zahrada nebo třeba zahrádka u vaší oblíbené restaurace.

Plachtové haly se hodí pro každou příležitost

Nezbytným společníkem venkovních oslav se staly plachtové haly. Od jara do podzimu je možné spatřit je na loukách, u restaurací i na zahradách u rodinných domků. Plachtové haly jsou prostorné a dají se využít pro každou příležitost.

Soukromí i pohodlné zázemí? Párty stany předčí vaše očekávání

Pokud chcete během své párty s kamarády dostatek soukromí, právě párty stany jsou tou správnou volbou. Pohodlně se do nich se svou partou poskládáte a dají se zařídit tak, abyste si užili dostatek pohodlí a dobré jídlo a pití měli na dosah. Mimochodem, špičkové občerstvení a dostatek nápojů jsou při pořádání párty s kamarády nezbytné.

Párty stan u domu? A proč ne!

Máte-li velkou zahradu, na které rádi trávíte čas pořádáním setkání s přáteli, rodinou či kolegy, neváhejte a párty stan si postavte na svém trávníku. Uvidíte, že ho rozhodně využijete a vždy si najdete důvod, proč k sobě pozvat kolegy nebo třeba sousedy na kus řeči.

Zapomeňte na zařizování rezervací v restauracích na poslední chvíli a místo toho vyměňte gastronomické podniky za párty stan. V něm totiž budete pány vy a nebudou vás rušit hosté od okolních stolů, ani hluk z restaurační kuchyně. Oblíbené pokrmy si můžete připravit na grilu nebo si je objednat až k vám domů, společně s dobrými nápoji. Užijte si řádnou pánskou jízdu, během které upustíte páru a na chvíli zapomenete na starosti v práci i doma. Plachtová hala vám poskytne výborné zázemí a vy si užijete spoustu zábavy.

Zdroj obrázku: g_dasha / Shutterstock.com

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.