Vyberte možnost Stránka

Květiny pro chlapské bydlení – Minimum péče a maximální oživení pánského hnízda

Květiny pro chlapské bydlení – Minimum péče a maximální oživení pánského hnízda
Rate this post
!AdSense – before contentNa rovinu, kterého chlapa baví kytky. Ale někdy je pánské hnízdo příliš pusté, bez života, a to se pak nějaká ta nenáročná pokojovka hodí! Zde je seznam květin vhodných pro chlapské bydlení.

Dosud jste kytky kupoval jen svým milenkám a přítelkyním? Ty už se pak o jejich udržení při životě postaraly. Navíc byla jistota, že spolu s vadnoucím pugetém růží si pomalu své saky paky balí i ona. 

Jste-li momentálně single a žádná sexy kočka, která by zahřála vaše pánské hnízdo svou přítomností, není k dispozici, chce to alespoň nějaké oživení bytu. Pes je skvělý parťák, ale je třeba s ním vždy počítat, kočka má zas mnohdy větší ego než muž. V každém případě si ale budete rozumět s pokojovou květinou.

Tyto pokojovky nevyžadují žádné velké pěstitelské schopnosti a interiér příjemně doplní a oživí. 

Lopatkovec pročistí vzduch nejen od alkoholu

Jsou chvíle, kdy si chlap dá sklenku dobrého pití. Někdy kořalka zažene depresi nad nepovedeným obchodem, jindy skvěle doplní atmosféru pánského večera. Každopádně se shodneme na tom, že lehce zakalená mysl v kombinaci s nevětraným vzduchem dokáže pěkně zamotat hlavu. Lopatkovec je v tomto ideální pomocník, dokáže vzduch zbavit alkoholu, znečišťujících látek, formaldehydu, benzenu a trichloretylenu.

kancelar-kytka

Lopatkovec vyžaduje polostín a dostatek vláhy. Nesnáší přímé slunce a průvan. Foto: Pinterest

Kapradina zamete stopy po kouření

Ledviník je hodně šikovná kapradina, která perfektně doplní interiér nejen pánské trucovny, ale především kuchyně a koupelny, kde panuje větší vlhkost. Výhodou je, že když si dáte labužnické cigárko ve vaně či u snídaně, kapradina pohltí zbytky cigaretového kouře z ovzduší.

kapradina-interier

Polostín a větší vlhkost vzduchu jsou pro kapradinu velmi důležité. Foto: Pinterest

Pánské hnízdo je vždy tak trochu divočina

Kolo v obýváku, boxovací pytel v ložnici, sbírka láhví od whisky na kuchyňské lince. Žena, která přijde do pánského bejváku musí počítat s tím, že tady velí muž, chlap! Svůj originální vkus a doplňte exotickou palmou zvanou Dračinec. Dorůstá do úctyhodných rozměrů 2 metrů a nevyžaduje téměř žádnou péči.

dracena

Dračinec je nenáročná a přitom atraktivní rostlina, která vydrží jak ve stínu, tak i na přímém slunci. Foto: Pinterest

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.