Vyberte možnost Stránka

Chcete podnikat na správné adrese? Zjistěte, kde najdete nové kancelářské centrum

Chcete podnikat na správné adrese? Zjistěte, kde najdete nové kancelářské centrum
Rate this post
!AdSense – before contentNejen váš kvalitní oblek a profesionální vystupování vám zajistí zájem klientů. Aby se u vás v kanceláři dveře netrhly, chce to správnou adresu sídla vaší firmy. Atrium Flora je luxusní adresa, na níž se vaše podnikání rozjede zase o něco více.

Toužíte po kanceláři v srdci hlavního města? Chcete pracovat v moderním prostředí? Home office není nic pro vás, vy máte zájem o pronájem kanceláří?

V Atriu Flora na Královských Vinohradech najdete to, co hledáte.

Váháte? Dáme vám pár pádných důvodů, proč být mezi prvními zájemci o pronajmutí kanceláře v centru Prahy 3

Pracovat v Atriu Flora je otázkou stylu

Plně vybavené kanceláře nabízí TEN komfort, že stačí jen přijít a pracovat. Nemusíte řešit připojení k internetu, nemusíte investovat do vybavení, nemusíte řešit ani otravný úklid. Nemusíte mnohé a můžete vlastně všechno, tedy, co se vaší práce týká. Ušetřené síly a energii můžete použít na rozjetí nového byznysu nebo rozvíjení stávajícího.

Zcela unikátní koncept plně vybavených kanceláří usnadní stěhování, sídlo firmy na Praze 3 budete mít k dipozici okamžitě. Nenechte si ujít jednu z nejprestižnějších pražských lokalit pro oblast obchodu a financí. 

Tohle oceníte vy i vaši zákazníci!

Co když budete mít náročný den? Co když budete mít chuť na kávu, odpočinek? Co když budete chtít uspořádat meeting?

Součástí Atria Flora je nejen kancelářské centrum, nýbrž i tři zasedačky pro uspořádání důležitých porad či setkání s více klienty najednou. A když je řeč o odpočinku, nákupní pasáž s relax zónou či venkovní terasa s výhledem, splní vaše očekávání a potřeby.

pronajem-kancelari-03

Nové, plně vybavené centrum Atrium Flora Office Center otevírá, využijte výhod pro první zájemce. Foto: Scottweber.cz | Pinterest

Být v centru dění a být viděn je v podnikání to nejdůležitější

Úspěch v podnikání je dán mnoha faktory, ale jistě se shodneme na tom, že byste v každém případě měli být na očích těm správným lidem. Pronájem kanceláří Praha 3 vám dokáže toto zajistit. Budova, do níž pohodlně vstupujete přímo ze stanice metra “A“, zaručí jistou “nepřehlédnutelnost“ vám/vaší značce.

Sídlo společnosti je navíc dostupné i těm, kteří přijedou vlastním vozem, rozlehlé podzemní parkoviště pohodlně pojme přes 700 automobilů vašich potencionálních zákazníků i obchodních partnerů.

Více zjistíte na stránce www.scottweber.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.