Vyberte možnost Stránka

Nebankovní půjčka pro každého

Nebankovní půjčka pro každého
Rate this post

Nebankovní společnosti jsou pro mnohé trnem v oku, neboť je mezi Čechy stále zažitý stereotyp o jejich nevýhodných úvěrových produktech. Je tomu ale tak?

Pro půjčku povětšinou zamíříme rovnou do banky. Jenže ne vždy z ní také odcházíme s úsměvem na rtech. Složitá legislativa bankám ne vždy umožňuje nabídnout úvěr každému. Stačí se provinit negativním záznamem v registru dlužníků, mít malý příjem či patřit do rizikové skupiny žadatelů a banka za vámi zavře dveře. I z tohoto důvodu přibývá stále více lidí, kteří se rozhodnou pro online půjčku od některé z nebankovních společností. Srovnávač půjček Lundea poradí jak si vybrat tu správnou půjčku, která je ke svým žadatelům o poznání přívětivější a myslí i na ty, kteří se v minulosti vůči věřitelům určitým způsobem provinili.

Nebankovní půjčka ViaSMS je ideální variantou v situacích, kdy potřebuje mít žadatel k dispozici určitý finanční obnos peněz co možná nejdříve. Typickým příkladem je vykrytí neočekávaných výdajů, na které v rodinném rozpočtu již nevyzbývá nebo překlenutí doby do další výplaty. Nebankovní půjčku je možné vyřídit hravě online bez nutnosti návštěvy společnosti. Což v dnešní době ještě stále mnoho bank nenabízí.

Nejenom spotřebitelské úvěry

Společnosti v nebankovním sektoru jsou primárně známy pro své rychlé spotřebitelské úvěry. Jen málokdo ale tuší, že je možné s nimi uzavřít i úvěr hypoteční. Jedná se o tzv. americkou hypotéku, což je neúčelový úvěr, který je možné čerpat dle svého uvážení a na cokoliv. Chcete vlastní bydlení, cestovat nebo třeba studovat v zahraničí? Pak je americká hypotéka od nebankovní společnosti tou správnou volbou. Pokud si ale v případě hypotečního úvěru nevíte rady, snadno vám pomůže hypoteční kalkulačka.

Hypotéka je vlastně jakási půjčka se zástavou nemovitosti Záchranná síť. I z tohoto důvodu pro věřitele znamená mnohem menší riziko a je u ní zpravidla účtována mnohem menší úroková sazba než je tomu například u dlouhodobých spotřebitelských úvěrů. V případě, kdy dlužník nedodrží podmínky dané úvěrovou smlouvou, může v konečném důsledku dojít až k exekučnímu příkazu a následné dražbě nemovitosti.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.