Vyberte možnost Stránka

Správně zvolené zaměstnanecké benefity jsou zajímavou motivací

Správně zvolené zaměstnanecké benefity jsou zajímavou motivací
Rate this post

Zaměstnavatelé nabízí svým zaměstnancům nejrůznější benefity, které jim zpříjemní život, jsou užitečné a mohou být velmi přínosné i do budoucna. Pokud zaměstnancům firma nabízí lákavé benefity, jde o výbornou motivaci, proč se noví zaměstnanci při volbě zaměstnání rozhodnou právě pro danou firmu, upřednostní ji před jinou.

Cafeterie i e-stravenky patří u zaměstnanců k velmi oblíbeným. Mohou si díky nim osladit život, když se daří. V těžších časech si díky nim zajistí důležité věci. V každém případě zaměstnavateli výrazně ušetří.

Objevte užitečné a oblíbené firemní benefity

Na webových stránkách profirmy.benefit-plus.cz najdete firemní benefity s názvem Benefit Plus. Nabízí mimo jiné 4 způsoby flexibilního čerpání, volný čas i elektronické stravenky na Visa kartě, nechybí mobilní aplikace, Total reward jako firemní intranet, účet přizpůsobený barvám vaší firmy, 12 500 benefitů, neomezenou smluvní síť díky benefitům na fakturu, 13 dodatkových modulů nebo propracovaný systém swapů a mnohé jiné. Jistě vás ale bude zajímat i to, co dostanete navíc.

Díky BenefitPlus budete moci využívat cafeterii, s níž si mohou zaměstnanci vybrat zaměstnanecké benefity, o které budou mít skutečně zájem. Servis benefitů, tedy zastřešení, je velmi přínosný a usnadní vám práci. Získáte přístup ke vzdělávání, odborným informacím i připravené komunikaci. Navíc i na zaměstnance je myšleno tak, že jsou jim stále přinášeny novinky pro lepší užívání benefitů. Příkladem je Booking o Benefit Plus.

Benefity, nač jen si pomyslíte

Využití benefitů je velmi pestré. K dispozici je sportovní vyžití, rekreace, kultura, knihy, zdraví, vzdělávání, vybere si i ten nejnáročnější zaměstnance.

Pokud se chcete přidat k zaměstnavatelům, kteří nabízí svým zaměstnancům to nejlepší, co se benefitů týče a také šetřit, podívejte se na profirmy.benefit-plus.cz a zjistěte více.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.