Vyberte možnost Stránka

Sázení na Eurojackpot s Lottolandem = šance na dvojnásobnou výhru!

Sázení na Eurojackpot s Lottolandem = šance na dvojnásobnou výhru!
Rate this post
!AdSense – before content



V České republice už máme prvního výherce pohádkového EuroJackpotu. Polovina z nás mu závidí a sedí s rukama v klíně, druhou polovinu lidí blízkost výhry motivovala natolik, že se rozhodla zkusit štěstí a vsadit.

Láká to i vás?

Měli byste vědět, že pokud vsadíte skrze Lottoland, může se vaše výhra vyšplhat i na dvojnásobek. Jak to funguje?

 

Proč je sázení s Lottolandem výhodnější

Lottoland je společnost, která umožňuje sázet na výsledek – tedy sama loterii neprovozuje. Je to naprosto legální a v Evropě běžný model sázení. Serióznost společnosti dokládá fakt, že je licencována a regulována vládou Gibraltaru a Komisí pro hazardní hry ve Velké Británii. Sázení s Lottolandem je mnohem příjemnější, než to klasické.

Jak si vsadit na Eurojackpot

V první řadě potěší, že nemusíte nikam chodit. Stačí přejít na adresu lottoland.com. Zde vyplnit online tiket, zaplatit za něj (1 kompletní sloupec stojí 60 Kč) a počkat na páteční slosování, to probíhá v Helsinkách okolo 21 hodiny. Nejmenší hodnota výhry je stanovena na 350 milionů Kč, nejvyšší výhrou jsou až neuvěřitelné 3 miliardy Kč.

V jednom sloupci je třeba vyplnit 5 čísel z 50 a ještě 2 z 10 hvězd. Abyste získali hlavní výhru, musíte trefit všechna čísla. Sázení přes Lottoland je jedinečné, protože nabízí hráčům i možnost dvojitého jackpotu či variantu ochranný štít, který je ochranou proti sdílení jackpotu s dalším hráčem.

Velkou výhodou je i možnost vsadit si na poslední chvíli, tedy i době, když už jsou terminály uzavřeny.

Jaká je reálná šance na výhru?

Šance na výhru v loterii Eurojackpot je 1:95 000 000, je tedy mnohem větší než je tomu například u druhé nejoblíbenější loterie EuroMillions, zde je šance 1:117 000 000.

Na portálu Lottoland jsou navíc k dispozici aktuální Eurojackpot výsledky a také grafy, podle kterých je možné zhodnotit šance na výhru. Přes Lottoland si stejně snadno vsadíte i na výhry v dalších loteriích jako MegaMillions, EuroMillions či PowerBall.

Zkuste štěstí, šance jsou reálné!

!AdSense – after content



O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!






Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.