Vyberte možnost Stránka

Moto výbava, kterou jen tak někdo nemá!

Moto výbava, kterou jen tak někdo nemá!
Rate this post
!AdSense – before contentHelmy, které vypadají jako skutečné lidské hlavy mohou brzy být běžná podívaná! A to v případě, že nápad digitálního návrháře Johna Jyo Mullor půjde do výroby.

Dubajský umělec vytvořil několik konceptů, které ilustrují, jak bude design oholené lidské hlavy vypadat po vytištění na helmě.

Jyo John Mullor je grafický designér s více než 10 let zkušeností. V minulosti byl spolupracoval s firmami, jako je Hyundai, Nissan, Morris Grage, Haagen Dazs a další.

helma-2 helma-3 helma-4 helma-5

Jak se vám líbí tento originální vzhled moto výbavy?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.