Vyberte možnost Stránka

Muž, který rád žehlí

Muž, který rád žehlí
Rate this post
!AdSense – before contentV rukou britského umělce Benjamina Shina se látka stává něčím naprosto jiným, než materiálem na výrobu šatů nebo závěsů. Benjamin Shine vytváří pozoruhodné umění -obrazy z tylu za pomocí žehličky!

Benjamin není jako ostatní pánové, on má žehlení rád. Díky žehličce a kusu tylu vytváří neuvěřitelně realistické umění. Tento umělec vytváří pomocí modelování, přehýbání tylu různé záhyby, kterými získává různé stíny, a tak vytvoří obrazy znázorňující Elizabeth Taylor nebo pár starých rukou.

Myšlenka malování tkaninou napadla umělce, když se podíval blíže na texturu tylu. Tyl, jako látka představuje pro umění nový směr. Vlastnosti tylu umožňují vyjádřit různé hloubky stínů a vytvořit tak krásné obrazy. Tyl dává možnost využít jeho strukturu k znázornění přechodů, tónů a různých textur.

Podívejte se na neskutečné umění, vytvořené žehličkou z jednoho kusu tylu. Možná vás po shlédnutí naší galerie přepadne chuť žehlit!

Zdroj: benjaminshine.com

umeni-zehlickou-1 umeni-zehlickou-2 umeni-zehlickou-3 umeni-zehlickou-4 umeni-zehlickou-5 umeni-zehlickou-6 umeni-zehlickou-7 umeni-zehlickou-8 umeni-zehlickou-9 umeni-zehlickou-10

Napsala: Lucie Drozdová

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.