Vyberte možnost Stránka

Předčasná ejakulace – 10 tipů jak jí zabránit

Rate this post

Trápí vás příliš rychlé vyvrcholení? Předčasná ejakulace je poměrně běžný problém, který může mít mnoho důvodů. Pokud i vy slýcháte od své partnerky výtky na svou rychlost, pak je třeba s tím něco udělat! V našem článku zjistíte, co vlastně předčasnou ejakulaci způsobuje a jak se tohoto problému jednou pro vždy zbavit!

Problém s předčasnou ejakulací řeší nejčastěji muži, kteří nemají příliš sexuálních zkušeností. Ale příčinou nemusí být pouze nedostatek zkušeností se sexem, v některých případech jde i o zdravotní problém.

Podle lékařů se pod pojmem předčasné ejakulace rozumí výron semene do jedné minuty času od začátku soulože. Ale i v případě minut tří jde stále o stejný problém. Pokud nedokážete uspokojit svou manželku, partnerku, pak je třeba najít řešení.

Definice předčasné ejakulace: V minulosti to byla otázka minut – tedy kdy se do 2 minut „udělal“ – ten předčasně ejakuloval. Pak se zjistilo, že takto to má většina mužů a došlo ke změně a „předčasná ejakulace“ je stav, kdy se muž udělá dříve než by sám chtěl.

Příčiny předčasné ejakulace

Kořen problému je možné hledat v různých oblastech. Někdy je to otázka četnosti pohlavního styku. Pánové, kteří souloží méně jsou více vzrušení a toto vzrušení nedokáží během sexu dlouho udržet. Pomoc je v takovém případě více než jasná. Začít pracovat na svém sexuálním životě a užívat si ho častěji, což není zas až taková oběť.

Další možností může být strach z neschopnosti uspokojení partnerky. V takové situaci je asi nejlepší cestou si o svém problému promluvit a odbourat tak zbytečný stres.

Předčasná ejakulace může být způsobená i tělesným stavem. Někteří muži mohou mít například zvýšenost vodivost periferních nervů, což vede k rychlému vyvrcholení. Dalším tělesným problémem, který může způsobovat předčasné vyvrcholení je zánět prostaty. Pokud máte podezdření, že jde o fyziologický problém, vyhledejte lékaře.

 

Léčba/pomoc

Ať už má předčasná ejakulace jakýkoli důvod, je důležité si uvědomit, že v téměř každém případě, je možné se předčasné ejakulace zbavit. Existují různé pomůcky, léky, vyšetření, poradny. Cest je mnoho, stačí si vybrat a začít s tím něco dělat.

Kromě toho také pomáhají trochu obměněné scénáře pohlavního styku.

Náš tip: Nechte se nejdříve ze všeho obsloužit od partnerky, po prvním vyvrcholení se značně uklidníte. Pak se věnujte jí, dostaňte jí až na samotný vrchol, nebo jí pouze rozdrážděte. Vaše výdrž se tak prodlouží a partnerce nebude cesta k orgasmu tolik trvat popř., když už jeden dostane předtím, nebude se zlobit, že druhý už nebude.

10 Tipů, jak si prodloužit sex a uspokojit partnerku:

1. Naučte se dobře dýchat – dýchejte hluboce a uvolněně

2. Masturbuj před sexem (udělej se ještě před výkonem) – touto technikou dojde k oddálení prvního vyvrcholení při sexu

3. Zatáhnutí ruční brzdy – před ejakulací zmáčknete na pod žaludem na močovou trubici a vytlačíte krev z penisu

4. Druhé kolo, třetí kolo, čtvrté kolo – prvním uděláním se nic nekončí – předveď se v druhém kole – čas ejakulace se prodlouží

5. Postarej se nejprve o její orgasmus – opadne z tebe nervozita

6. Vyber si polohu, která je pro tebe ideální – někomu sedí, když může celý sex řídit – klasická poloha, někomu poloha koníčka

7. Uvolni svaly pánevního dna – zkus se na to soustředit a buď uvolněný (např. Kegelova metoda)

8. Pomož si alkoholem – jedna sklenka vína nastartuje tvůj apetit a spadne z tebe i nervozita z dobrého výkonu

9. Bolest dokáže zaručeně snížit vzrušení – toto osobně nedoporučuji

10. Netlač na sebe

Všechny tyto body si můžete vyposlechnout v tomto poučném videu:

Máte problém s předčasnou ejakulací? Jak to řešíte?

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!