Vyberte možnost Stránka

Víte, které erotické pomůcky si kupují ženy nejčastěji? Prozradíme vám to

Víte, které erotické pomůcky si kupují ženy nejčastěji? Prozradíme vám to
Rate this post

Že muži myslí na sex pořád? Ženy na něj myslí víc a navíc ho i mnohem častěji praktikují! Nevěříte? Tyhle erotické pomůcky je udržují na hranici vyvrcholení každou volnou chvíli.

Jak je to možné? 

Ženy si dokáží dopřávat sex nejen v posteli, jejich sexuální touhy a sny směřují i do koupelny, kuchyně, kde si pomocí speciálních hraček dokáží “udělat“ hodně dobře!

Za největší výhodu hraček pro ženy však považujeme jejich nenápadnost. Zatímco klasické vibrátory jsou dobré pro laškování po bytě, neviditelné Venušiny kuličky stačí zastrčit dovnitř a pak si užívat cestu MHD, tréninkové kolečko parkem nebo procházku se psem jako nikdy předtím!

Obsah článku

Sexuální pomůcky

I když má každá z žen zcela jiné choutky a přání, co se milování a sexu týká, jsou pomůcky, které si oblíbí každá přítelkyně, manželka a žena! Tyto sexuální pomůcky jsou zkrátka evergreeny, s jejichž pomocí dosáhnou ženy orgasmu všech věkových kategorií!

Vodní hrátky

Přiznejme si, že muži toho tolik jako ženy nezvládnou. Naše partnerky a manželky mají seznam povinností až dvakrát delší, přesto vše zvládají. Je ale jasné, že potřebují také chvilku odpočinku, horká vana, relax ve sprše, to si dopřeje každá žena ráda. A že je možnost pobyt v koupelně zpestřit?

Ženy neváhají a ve velkém si pořizují hračky do vody!

1. Vibrátor s vodní tryskou

Takový vibrátor s tryskou zvládne uspokojit ženy vnitřně a k tomu ještě stimulovat poštěváček. Vodní tryska zajistí orgasmus dvojnásobný! Jak na to? Stačí vložit do hračky baterie a uzavřít koncovkou s tryskou. Odšroubovat násadu sprchy a hadici našroubovat na násadu s tryskou. HOTOVO. Teď už si jen zvolit teplotu vody a sílu proudu.

Více o vibrátoru s vodní tryskou

2. Anální kuličky s přísavkou

Představte si, co všechno lze dělat s análními kuličkami, které mají opravdu pevnou přísavku! Je to celá spousta věcí! Přísavka perfektně drží třeba na dně napuštěné vany, nebo na stěně sprchového koutu.

Tyto kuličky musí vaše partnerka mít!

sexualni-pomucky-1

Na cestu do práce

Jako každé ráno, i dnes ji čeká cesta autobusem do práce. Dnes to ale bude jiné! Bude v sobě mít Venušiny kuličky, které se při každém pohybu příjemně chvějí a způsobují vzrušení v celém těle. Autobus se rozjíždí a ona se usmívá, nikdo o jejím malém tajemství neví!

Chcete, aby si vaše manželka užívala i jinak nudné chvíle dne? Aby měla blažený úsměv na tváři za každé situace? Pořiďte jí Venušiny kuličky. 

Povedené Venušiny kuličky obohatí partnerský sex i její masturbaci zcela novým způsobem. Žena posílí svaly pánevního dna příjemným způsobem a zpevněné svaly pak oceníte při sexu i vy jako její partner!

Více o Venušiných kuličkách

ruzove-sex-pomucky

Domácí dovádění

Vibrátor KamaSutra je osvědčená silikonová klasika, která je ideální ke stimulu bodu G. Vibrátor je povinná výbava každé ženy! Vhodné k masturbování o samotě i pro společné hrátky s vámi.

Při předehře je KamaSutra fantastická!

Má vaše partnerka tyto sexuální pomůcky?

Že ne? Pokud si je nekoupila sama, měl byste se o to postarat sám! Tady nakoupíte rychle a diskrétně všechny oblíbené erotické hračky žen!

Luxusní vibrátory Růžový slon

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!