Vyberte možnost Stránka

Žádost o její ruku – Těchto 7 tipů vám přijde vhod!

Žádost o její ruku – Těchto 7 tipů vám přijde vhod!
Rate this post
!AdSense – before contentChtěli byste ženu svého života konečně pojmout za svou? Žádost o její ruku je krok, na který jistě už dlouho a netrpělivě čeká, nezkazte ho!

Připravili jsme tipy, jenž vám pomohou s naplánováním celých zásnub.

Nebudeme si nalhávat, že žádost o její ruku je snadná! Pro chlapa to znamená dost velký stres.

Kde a kdy ji požádat? Při jaké příležitosti? Co říct? Jaký prsten vybrat? A bude se jí líbit? Řekne ano? 

Aby to dopadlo, dle vašich i jejích představ, řiďte se následujícími tipy.

Obsah článku

Téma svatby

Spousta mužů vymýšlí originální způsoby, jak zjistit, zda  jejich přítelkyně skutečně stojí o svatbu a s tím spojené zařizování. je ovšem daleko snazší se jí zeptat. Nenápadné zavedení řeči na téma svatby vám napoví, zda vaše drahá polovička o tomto dni přemýšlí pozitivně nebo jako na nutné zlo.

V případě, že ji pomyšlení na vdávání se až tak “nebere“, nejspíš je lepší ještě s žádostí o její ruku počkat. 

Sehnat dokonalý prsten

V případě, že je otázka svatby aktuální pro vás oba, není na co čekat. Zvláště zásnubní prsten byste měl nosit stále při sobě, kdyby náhodou nastala dokonalá chvíle pro vyznání se a navléknutí dokonalého prstenu.

Nevíte, jaký zásnubní prsten vaší milovanou okouzlí? Čtěte, jak vybrat šperk pro ženu

Po jaké prstenu touží?

Nákup zásnubního prstenu se zdá být nejtěžší částí a také, že je. Inspiraci můžete hledat v její šperkovnici, pomoc mohou nejlepší kamarádky. Někdy sama budoucí nevěsta nevědomky napoví, jaký druh šperků se jí líbí.

zasnuby-2

Nechat si pomoct

Máte-li v plánu originální žádost o její ruku, rozhodně vás čeká spousta zařizování, plánování a nákupů. Aby vše bylo perfektní, nestyďte se využít nabízené pomoci přátel, rodiny.

Správný okamžik

Správné načasování hraje velikou roli. Předejte jí zásnubní prsten v momentě, kdy nebude moci dojetím odmítnout. Trpělivost přináší růže, nebo v tomto případě lásku vašeho života.

Uspěchání zásnub může nejkrásnější okamžik vztahu zbytečně pokazit. 

Nezapomenutelné místo

Místo by mělo být krásné, dechberoucí nebo pro oba důležité. Může jít o místo prvního seznámení, polibku. Romantická atmosféra je zapotřebí více, než tušíte!

Sami sebou

Internet je plný návodů na to, jak požádat o její ruku – vše je dokonalé, jako vystřižené z romantického filmu. Ale je to to, co vás vystihuje. Dejte do své žádosti něco ze sebe samotného. Zahrajte jí na kytaru, namalujte zásnubní obraz, uvařte dokonalou večeři…

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.