Vyberte možnost Stránka

Jaké pánské šperky nosit? Moderní alfa samec dává přednost luxusním náramkům

Jaké pánské šperky nosit? Moderní alfa samec dává přednost luxusním náramkům
Rate this post
!AdSense – before contentHlídáte si módní novinky? Pak vás jistě neutekl aktuální trend – pánské náramky. Jsou k vidění na zápěstí vysoce postaveného manažera, stejně tak kluka za barem. A ženy je milují!

Každý módy znalý alfa samec luxusní náramek má! 

Muži kupují šperky už celá staletí, ale nyní začali konečně investovat i do sebe. Mezi nejžádanější pánské šperky patří samozřejmě hodinky, ale ty samotné už nevypadají tak dobře.

Společnost kvalitní časomíře by měl dělat alespoň jeden stylový náramek

Moc se vám to nezdá? Ukážeme vám, jak se oblíbené náramky nosí a kombinují s oblekem i běžným oblečením.

Pánské náramky, které musí každý moderní alfa samec mít!

Přiznejme si, že chlapi mají rádi hezké šperky stejně tak jako ženy. Krásné a originální ozdoby jsou skvělým doplněním formálního i běžného outfitu. Jenže, ne každý muž má odvahu šperky nosit.

Touha po ozdobení je podmíněná tím, že i přes všechny ozdoby, musí muž zůstat mužem. Lépe pak, stát mužem alfa samcem!

decorus-4

Jaké šperky podpoří vaší mužnost a postavení? Stylové a vysoce luxusní náramky značky DECORUS

Odlišit se od ostatních (nejen) kravaťáků

Padnoucí oblek, trendy účes, kravata, kvalitní kožené boty i pánská taška. Moderní muži ví, co ke sladěnému outfitu patří. Ani vy nepodceňujete svůj vzhled a módní dekorum dodržujete na služební cestě, pracovní poradě i na rande? Nejste sám. Váš šéf, kolegové i konkurenti také vědí, jak na sladěný a slušivý outfit. Proto je třeba dělat i něco navíc!

Řeč je o doplňku, který vás odliší slušivým a stylovým způsobem od davu!

decorus-5

Pánský náramek DECORUS má styl a hlavně funkci. Odliš vás, povýší na opravdového alfa samce. Tu změnu pocítíte vy, stejně tak jako okolí. 

Není na co čekat!

Pánské náramky bodují. S jejich výběrem se obraťte na specializovaný e-shop www.decorus.cz, kde najdete ozdoby vhodné na každý den. Ten správný šperk pro muže se rychle stane vaší součástí a bude tak něčím, co vás bude charakterizovat na první pohled.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.