Vyberte možnost Stránka

Pracovní obuv Panda – dopřejte Vašim nohám bezpečnost a pohodlí!

Pracovní obuv Panda – dopřejte Vašim nohám bezpečnost a pohodlí!
Rate this post
!AdSense – before contentDoby, kdy lidé chodili obuti pouze v neděli a ve svátky a po zbytek týdne trpěli bosi, jsou ty tam. Dnes je obuv jednou z nejdůležitějších součástí oděvu každého člověka, bez které si dnes umíme představit život jen těžko.

A v případě pracovní obuvi to platí dvojnásob.

Na světě existuje velké množství profesí, při jejichž výkonu je v nejrůznějších slova smyslech ohroženo zdraví pracovníka. K předcházení možným úrazům je proto z pohledu každého člověka důležité dbát na svoji bezpečnost nošením speciálního pracovního oděvu, včetně pracovní obuvi.

Pokud tedy při výkonu profese vyvíjíte každý den nadměrnou zátěž na vaše nohy, měli byste je i patřičně chránit. Nohy, stejně jako zdraví obecně, má člověk pouze jedno. A proto je nutné si jich vážit a přistupovat k jejich ochraně s patřičnou zodpovědností.

Sami se ostatně můžete snadno přesvědčit o tom, jak se váš čas v zaměstnání s kvalitní pracovní obuví na nohou zpříjemní a vaše pracovní nasazení i výsledná efektivita naroste.

Obsah článku

Jak vybrat pracovní obuv?

Výběru jakékoliv obuvi je nutné věnovat patřičnou pozornost, a v případě pracovní obuvi to platí tím spíše. Na začátku je nezbytné si specifikovat, při jakých činnostech a v jakém prostředí budeme pracovní obuv používat. Tomu následně přizpůsobíme kritéria vybírané obuvi. Je totiž na první zamyšlení zřejmé, že pracovní obuv pro dřevorubce musí být bezpochyby prioritně vybavena jinými funkčními vlastnostmi, než pracovní obuv skladníka či zedníka. Každé zaměstnání v sobě totiž skrývá různá bezpečností rizika.

A tomu je potřeba uzpůsobit i výběr pracovní obuvi.

Speciální pozornost neopomeňte věnovat velikosti pracovní obuvi. Každé boty musí být totiž stejné velikosti jako vaše nohy. Ne větší, a ne menší. Výběrem vhodné velikosti pracovní obuvi zamezíte rizikům v podobě otlačenin, odřenin či dokonce zlomenin. Specifická je při výběru velikosti kotníčková pracovní obuv, a všechny vyšší modely, kde vřele doporučujeme vybírat obuv právě o 1 velikost vyšší, než u běžné, nízké obuvi. Zakoupením pracovní obuvi správné velikosti docílíte snazší manipulace při chůzi a zároveň lepší tepelné izolace, kdy vám noha nebude ani mrznout, ani se nebude potit.

Na pracovní obuvi se šetřit nevyplatí, zdraví máme jenom jedno!

Pokud se v některých oblastech skutečně nevyplatí šetřit na kupovaném zboží, je pracovní obuv tím správným příkladem. Mějte na paměti, že pracovní obuv bude každý den neúnavně chránit vaše chodidla, kotníky, prsty a vůbec nohy obecně, proti nejrůznějším bolestivým zraněním, které mohou v krajním případě i vyústit v trvalé následky. Buďte proto při výběru skutečně nároční a řiďte se především jejich speciálními vlastnostmi, odolností, materiálem a nikoliv cenou. Nekvalitní, levná obuv totiž dokáže napáchat více škody než užitku, a vašim nohám jednak nedopřeje požadovaný komfort, a jednak je v případě ohrožení nedokáže spolehlivě ochránit.

Odolná pracovní obuv Panda je jednička na trhu

Roli lídra zastává na trhu s pracovní obuví italský výrobce Panda, jehož produkty si za dlouhá léta vybudovaly skvělou pověst, postavenou na absolutní bezpečnosti práce dle aktuálních norem, pohodlnosti a v neposlední řadě modernímu designu.

Varianty pro každou situaci

Pracovní obuv Panda disponuje širokým sortimentem, díky čemuž dokáže uspokojit poptávku každého zákazníka. Ať už tedy vaše profese nebo volnočasové aktivity vyžadují pracovní sandály nebo polobotkovou, kotníkovou, holenní či vysokou pracovní obuv, vždy máte možnost pořídit si vámi chtěný druh u renomované italské značky Panda. Navíc, v případě kotníkové, holenní a vysoké pracovní obuvi, je vždy k dostání i zateplená varianta modelu.

Komplexní odolnost a speciální bezpečnostní prvky

Kvalitní pracovní obuv Panda vyniká maximální a komplexní odolností. Většina z nabízených modelů je odolná proti průniku vody, kontaktnímu teplu, či pohonným hmotám a oleji. Jednotlivé speciální vlastnosti záleží na typu obuvi a jejím účelu užití. Vysoká je taktéž odolnost vůči mechanickému poškození, kterou zaručují použité kvalitní materiály.

Některé modely navíc nesou označení „S“, což znamená, že se v jejich špičce nachází ocelová tužinka, ještě více umocňující ochranu prstů. Pracovní obuv bez pružinky označujeme písmenem „O“.

Reflexní označení pro všechny

V neposlední řadě patří mezi velké přednosti pracovní obuvi Panda všudypřítomné reflexní prvky, jež se starají o vaši špičkovou viditelnost i v značně zhoršených světelných a povětrnostních podmínkách. Je proto vhodná jak do interiérů, jako například do skladů výroben, tak i do venkovního prostředí, k práci na stavbě a podobně. A pokud se chystáte pracovní obuv Panda využívat z větší části ve venkovním, či chladném prostředí, doporučujeme v každém případě zvolit zateplenou pracovní obuv.

Pro základní orientaci v nabídce pracovní obuvi Panda vám přinášíme stručný přehled toho nejlepšího, co Panda aktuálně svým zákazníkům nabízí. Ceny pracovní obuvi Panda začínají na 500 Kč za pár.

Pracovní sandál Panda TPU TREKKING DINO S1 SRC

sandál TPU TREKKING DINO S1 SRC

Skvělou variantu do mírně náročného prostředí představují pracovní sandály Panda TPU TREKKING DINO S1 SRC, které ve špičce obsahují ocelovou tužinku a perfektně tak v případě pádu těžkého předmětu na vaše nohy ochrání přední část včetně prstů. Svršek pracovních sandálů je vyroben z prodyšné kůženubuku. Celkový dojem ještě více vylepšuje antistatická a protiskluzová PU/TPU podrážka, která je navíc resistentní vůči kyselinám a olejům. Absorpce energie v oblasti paty, která zvětšuje komfort při chůzi. Tyto exkluzivní pracovní sandály Panda jsou nyní k dostání za akční cenu 1435 korun.

Pracovní polobotky Panda TOP TREKKING BRIO S3 SRC

obuv TOP TREKKING BRIO S3 SRC

Pro náročnější podmínky se skvěle hodí pracovní polobotky Panda TOP TREKKING BRIO S3 SRC s moderním designem a nekovovou tužinkou ve špičce. Stélka pracovní obuvi je odolná vůči propíchnutí a k výrobě voděodolného svršku byla použita exkluzivní kombinace kůže s nylonem. O nic méně oceníte i antistatickou a protiskluzovou PU/TPU podrážku, jenž je navíc rezistentní vůči olejům a kyselinám. Taktéž u těchto pracovních polobotek je v oblasti paty zajištěna absorpce energie zvyšující celkový komfort a požitek z chůze. K dostání jsou za skvělou cenu 1617 Kč.

Kotníková pracovní obuv Panda EXTREME ARDEA S3 SRC

obuv EXTREME ARDEA S3 SRC

Kotníková pracovní obuv Panda EXTREME ARDEA S3 SRC představuje jedničku na trhu v kategorii kotníkové pracovní obuvi. Je vybavena stélkou, která je odolná vůči propíchnutí, nekovovou tužinkou ve špičce a absorpcí energie v patě. Antistatická a zároveň protiskluzová PU/PU podrážka je samozřejmě rezistentní vůči kyselinám a olejům, svršek je voděodolný. Obuv zakoupíte za bezkonkurenčních 2115 Kč.

Vysoká pracovní obuv Panda TOP CLASSICS TRALIS S3 CIS RC

obuv TOP CLASSIC STRALIS S3 CI SRC

Profesionální řešení pro ty nejtěžší pracovní podmínky přináší vysoká pracovní obuv Panda TOP CLASSICS TRALIS S3 CIS RC, která do sebe snoubí skutečně ty TOP vlastnosti, které je možné na trhu získat. Moderní, líbivý a mezi zákazníky velice populární design je podpořený vysokým komfortem, který zajišťuje kombinace těch nejkvalitnějších použitých materiálů – černé kůže a textilu. Při práci v chladném prostředí pak zvláště oceníte teplou podšívku ABSORBER, jenž vyniká obrovskou absorpční schopností. Přítomná vlákna Bacterbril zabraňují množení plísní a bakterií a potvrzují tak schopnost využití i v těch nejnáročnějších podmínkách. Špička je chráněna polyuretanovým chráničem špice a vstřikovaná podešev je vyrobená z termoplastického PU. Podrážka je odolná proti kyselinám a olejům. To vše pořídíte za cenu 2139 Kč.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.