Vyberte možnost Stránka

Nechte si zpracovat povinnou dokumentaci BOZP a PO i vyškolit zaměstnance

Nechte si zpracovat povinnou dokumentaci BOZP a PO i vyškolit zaměstnance
Rate this post

Fungování velkým podnikům i firmám znesnadňuje celá řada nařízení a zákonů. K těm patří i povinnosti v oblasti školení BOZP a PO. Jak dostát svým povinnostem, poskytnout zaměstnancům kvalitní proškolení a současně zbytečně nezvyšovat firemní náklady v této oblasti? Řešením jsou online školení.

Obsah článku

Moderní firmy využívají e-learning i při povinných školeních

Dobu drahého a organizačně náročného vysílání zaměstnanců na různá školení již mají firmy naštěstí za sebou. Nemusí dokonce ani školit svépomocí a hlídat změny v zákonech a nařízeních. Kdo pomyslně vstoupí do moderního klubu firem, které se naučily využívat e-learning , ten okamžitě zvýší úroveň vzdělávání a školení svých zaměstnanců a současně sníží náklady v této oblasti. Stačí si vybrat správného partnera.

Povinná školení BOZP a PO včetně potřebné dokumentace na klíč

Přestaňte dělat školení BOZP a PO draze, nebo naopak pouze formálně. Firma PREVENT má připravenou platformu INSTRUCTOR pro malé firmy, ale též sofistikovaný e-learningový systém pro velké společnosti s mnoha zaměstnanci – EDUNIO.

Zákon určuje zaměstnavatelům povinná školení BOZP, avšak nejen to. Za účelem průkaznosti plnění povinností na straně zaměstnavatele je nutné vyhotovit taktéž dokumentaci při školení BOZP a PO. Předpisy nijak nespecifikují, jak má tato dokumentace u školení BOZP, školení první pomoci a školení řidičů vypadat. O to více firmy, zejména ty menší, tápou, jak na to.

Se službami firmy PREVENT zvládnete hravě a snadno všechny tyto povinnosti, včetně toho, že konečně zorganizujete skutečně užitečné kurzy první pomoci pro své zaměstnance. Online kurzy totiž nejsou metoda, jak se zbavit povinnosti. Naopak! Díky nim začnete své zaměstnance konečně kvalitně školit.

E-learning, který vzdělává i baví

Online školení se ve firmách uplatňuje stále více. Šetří čas zaměstnancům i zaměstnavatelům. Pro zaměstnance je příjemné, že si mohou problematické části snadno zopakovat, nikam nejezdí a proškolí se v čase, kdy jim to nejvíce vyhovuje. Není nutné se ani obávat toho, že by se nebylo kde zeptat na nepochopené pasáže školení. Firma PREVENT v rámci svých školení nabízí i online lektorskou podporu v režimu 24/7.

Perfektně jsou školení připravena i pro firmy

Ty větší, které využívají systém EDUNIO, získávají naprosto dokonalý přehled o všech školeních zaměstnanců, které je navíc možné rozdělit do různých skupin podle zákonných požadavků na školení, Už nikdo nemusí hlídat opakované termíny školení. Vše hlídá systém. Ke školení jsou vydávány certifikáty a součásti je i příslušná dokumentace o školení BOZP a PO, kterou musí firmy v případě kontroly předložit. Platformu je přitom možné využívat i pro jiná školení. Řadu z nich PREVENT nabízí hotových a každé je též možné na klíč přizpůsobit konkrétnímu subjektu. Současně mohou firmy systém využívat pro snadné vkládání kurzů vlastních.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.