Vyberte možnost Stránka

Neobvyklý teambuilding v přírodě

Neobvyklý teambuilding v přírodě
Rate this post
!AdSense – before contentTeambuilding se stal velice oblíbeným termínem, v posledních letech se o něm mluví čím dál více a více.

Kdejaká firma si uvědomuje důležitost společného, kolegiálního soužití k udržení (či zvýšení) pracovní efektivity. Z toho důvodu vedení obvykle přichází s nápady, jak kolegiální vztahy utužit. Může se jednat o lecjaké činnosti, klidně i jen obyčejná návštěva hospody. Někdy firmy chtějí něco promyšlenějšího a tak poptají agenturu, která podobné věci zprostředkovává.

 

Už jste někdy ale slyšeli o teambuildingu na Karlštejně?

Málokoho by asi takové spojení napadlo, o to větší to ovšem musí být zábava, nemyslíte? Karlštejn odjakživa patří k nejoblíbenějším českým hradům. Je také jedním z těch nejnavštěvovanějších. A lidé moc dobře vědí, proč ho navštěvují. Kromě úžasné stavby je Karlštejn také položen ve skvělé lokalitě. Okolní příroda je naprosto překrásná, až to může vyrazit dech.

Firemní teambuilding ve středních Čechách se nesporně stane jednou z nejvíce pamětihodných zkušeností, o tom vůbec nemusíte pochybovat. Firemní akce zde může nabýt mnoha různých podob. Hotel Mlýn Karlštejn sám o sobě nabízí různé relaxační a sportovní možnosti. Můžete tak s kolegy vyzkoušet například paragliding, vodní sjezd řeky Berounky nebo si zajezdit na kole, rybařit, lézt po skalách..cokoliv vás jen napadne.

Romantický hotel Mlýn Karlštejn

A to ještě možná netušíte, jak úžasně vypadá ono ubytování. Kolegové určitě nebudou litovat.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.