Vyberte možnost Stránka

Chytrá Schránka – Konec reklamních emailů ve vaší schránce!

Chytrá Schránka – Konec reklamních emailů ve vaší schránce!
Rate this post
!AdSense – before contentRozčiluje vás každodenní mazání newsletterů ve své emailové schránce? Otravné reklamní sdělení už nemusí zahlcovat vaší mailovou adresu! Chytrá schránka je nová služba, kterou uvítáte i vy!

Jste-li fanouškem nakupování v internetových obchodech, pak si jistě necháváte zasílat pravidelné zprávy o aktuálních slevách a akcích. Zprvu se zdá, že jde o užitečné reklamní emaily, které vás upozorní na výhodné cenové nabídky, jenže s postupem času vám tyto reklamní maily začnou přerůstat přes hlavu a otravovat!

Díky nové službě už nemusíte každý den začínat promazáváním svého mailu, chytrá schránka vám zajistí stálý přehled o všech slevách a zároveň “čistý“ osobní email.

Chytrá schránka – Budete ji chtít i vy!

Možná si říkáte, že pomoc od newsletterů tkví v odhlášení odběru novinek z jednotlivých e-shopů. Tím ovšem přijdete o pravidelný přehled o slevových akcích na své oblíbené produkty. Jak tuto situaci řešit? Odpovědí je nová služba Chytrá Schránka. Jak to funguje?

Stačí jedna registrace na stránce chytraschranka.cz, která odebírá reklamní emaily od nejznámějších kamenných i internetových prodejců a ty pak následně třídí do jednotlivých kategorií podle vámi zadaných parametrů. To znamená, že rozliší newslettery od oblíbených a méně oblíbených eshopů. Díky tomu pak získáte skutečně rychlý přehled o tom, zda jsou produkty, o které jevíte skutečně zájem, zlevněné apod.

Co je hlavní výhodou této služby?

Jednoznačně největší plus je v tom, že všechny emaily upozorňující vás na slevy a akce nebudou chodit na váš osobní email, a díky tomu tak předejdete jeho nechtěnému přehlcování a také rušení odběrů v obchodech.

Výhodou je však také bezplatná registrace na chytraschranka.cz! Budete mít tedy nejen “pokoj“ od nechtěných newsletterů, ale také za tuto službu nebudete muset vůbec nic platit!

Používání této služby vás nebude stát ani moc času, jednoduché nastavení filtrace budete mít hotové za pár minut.

Máte obavy, abyste nepřišli o skutečně výhodné slevové akce? Nasaďte hlídače na určité klíčové slovo nebo název produktu a budete mít jistotu, že vám žádná nabídka neuteče!

Založte si svou Chytrou Schránku a váš život se tak značně zjednoduší!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.