Vyberte možnost Stránka

Jaké stroje by neměly v domácí posilovně chybět?

Jaké stroje by neměly v domácí posilovně chybět?
Rate this post
!AdSense – before contentBudujete svalovou hmotu v domácím prostředí? Zjistěte, čím svou domácí posilovnu vybavit!

Říkáte si, že máte příliš slabou vůli na to, abyste cvičili doma? Domácí posilovna přináší tolik výhod, které vás snadno přesvědčí!

  • Nemusíte platit každý vstup.
  • Nejste limitování otevírací dobou.
  • Nemusíte čekat na to, až se uvolní konkrétní posilovací stroj nebo trenažér.
  • Ušetříte čas, žádné cesty do posilovny a zpět.
  • Posilovací stroje máte stále na očích, což platí jako ta největší motivace!

 

Obsah článku

Domácí posilování

Pokud tedy padlo rozhodnutí domácí posilovnu zařídit, pak je třeba promyslet, jaké stroje nakoupit. Zde samozřejmě hraje roli několik důležitých aspektů.

1. Prostor

Máte volnou celou místnost nebo pouze část pokoje? V případě, že se nemusíte na prostor ohlížet, pak si můžete dovolit nákup hned několika strojů. Pokud však s místem tak trochu “bojujete“, je třeba výběr promyslet a koupit strojů méně,  za to však víceúčelových. Vaše pozornost by se měla zaměřit na takové trenažéry, které umožňují posilování celého těla, do této kategorii lze zařadit například běžecké pásy nebo eliptické trenažéry.

2. Finance

Žádné finanční omezení? To je při nákupu posilovacích strojů značná výhoda, ale realita mnohých z nás je někde jinde. Pokud tedy máte nějaký ten cenový limit, bude výběr o něco složitější. Najít totiž takové trenažéry, které se vám nerozsypou po prvním vyzkoušení a zároveň vám nezruinují rodinný rozpočet, není nic snadného. Naštěstí existuje pár prodejců, kteří nabízí kvalitní stroje za více než příjemné ceny. Příkladem může být tipnet.cz, kde najdete vše, od posilovacího závaží a běžných činek po multifunkční posilovací věže a nejrůznější fitness stroje.

Běžecký pás MASTER F-15 nabízí zpevnění celého těla. Pořiďte si ho za výhodnou cenu na tipnet.cz!

3. Cíl vašeho posilování

Výběr jednotlivých trenažérů by měl být ovlivněn také tím, čeho chcete dosáhnout. Plánujete jen lehce rozhýbat ztuhlé tělo po celodenním sezení za počítačem? Nebo jste rozhodnuti plnit své novoroční předsevzetí a obout se do posilování naplno? Aby byla vaše cesta k nové postavě co možná nejsnazší a také nejrychlejší, je třeba mít tyto stoje!

 

Chcete zesílit paže, ramena, hrudník?

Zatímco ženy chtějí zhubnout a zpevnit, muži touží po nárůstu svalové hmoty a získání síly. Především se jedná o oblast paží, ramen, hrudníku. Svalovou hmotu těchto částí těla naberete posilováním na crossových a veslovacích trenažérech. Správným cvičením získáte poměrně rychle první pozitivní výsledky a dlouhodobě značný nárůst svalové hmoty.

tipnet

Veslovací trenažéry napomáhá výraznému nabrání svalové hmoty v oblasti hrudníku a zad.

Cviky na prsa, břicho i hýždě?

Vyrýsovaná prsa a břicho? To je cíl snad každého muže! Začněte na svém “pekáči buchet“ pracovat pomocí posilovací lavice nebo multifunkční věže. Tyto stroje nabízí celou řadu cvičících obměn, lze tak své tréninky stále doplňovat o nové a nové cviky. Chcete-li cvičit rozmanitou škálu cviků jsou tyto stroje ideální volbou.

Varianta kola nebo běžeckých lyží?

Jste nadšeným cyklistou a v zimě téměř neslezete z běžeckých lyží? V případě, že počasí nepřeje a vy tak nemáte pro své sportovní koníčky optimální podmínky, je třeba mít připravenou náhradu. Tou mohou být oblíbené rotopedy nebo eliptické trenážéry.

Posilujte své nohy na rotopedu MASTER RC100

Jaké stroje máte ve své domácí posilovně vy?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.