Vyberte možnost Stránka

Dá se vydělat sázením na jistotu – recenze rebelbetting.com

Dá se vydělat sázením na jistotu – recenze rebelbetting.com
Rate this post
!AdSense – before contentObsah článku

Co to je vlastně ten Rebelbetting? /recenze

2 pokerový hráči přišli v roce 2008 že existuje něco co se nazývá “sportovní arbitráž” – tedy situace, kdy si můžete vsadit na 1 zápas u dvou různých sázkových společností a vždycky vyhrajete – tedy kurzy jsou tak výhodné, že ať zápas dopadne jakkoliv, tak máte jasný zisk.

Tyto zápasy se dají hledat ručně, ale nemáte skoro šanci rychle a efektivně je hledat, nedejbože se tím ještě nějak živit. Proto je na trhu několik programů, které skenují několik desítek on-line sázkových kanceláří a sázkaře na tyto zápasy upozorňují.

Konkrétně u RebelBettingu platíte cca 129 Euro za měsíc – v přepočtu to je asi 3700 Kč. I já jsem neodolal této vidině zbohatnutí a investici, kde můžete během pár minut vydělat.

 

Jak to tedy probíhalo a co všechno je potřeba udělat?

Určitě založit on-line peněženku, ze které budete peníze dále rozesílat – pro moje účely jsem použil skrill.com – služba je to jednoduchá – stačí registraci, přidat kartu a nabít peníze nebo poslat přes účet na jejich české konto. U všech převodů jsem platil nějaké minimální poplatky.

Dále objednat členství a zaplatit za Rebelbetting – původně jsem měl týdenní licenci, pak jsem ještě prodloužil na měsíční. Funguje to tak, že se zaregistrujete a pokud nevypovíte před koncem služby, automaticky se Vám prodlužuje a strhnou si z Vaší karty nebo skrillu další peníze – tedy určitě vypovědět – má to i tu výhodu, že Vám potom pošlou email, jestli se nechcete vrátit a dají Vám 7 dní zdarma.

Když máte peněženku a přístup k arbitrážím, je důležité zvolit několik sázkových kanceláří, aby těch arbitráží bylo co nejvíce. Mě se nejlépe osvědčili pinnacle, bet365, bettson, 10bet, betfair, smarkets. Zkoušel jsem i další, viz. malé info:

marathonbet – výborné kurzy, asi do týdne mi snížili limity na 1 dollar – takže jsem musel vybrat

ladbrokes – omezené částky k sázení ihned od začátku

coral – tady jsem měl problém s prohlížečem, chybně mi to fungovalo, řešil jsem s jejich podporou, nakonec jsem musel také zrušit

interwetten – ze začátku jsem byl nadšený, než jsem zjistil, že si strhávají 5% z výher – tudíž naprosto nepoužitelné

cashpoint – malé limity na sázky

betinternet – dovolili mi 5 sázek, pak mi zablokovali účet

888sport – nízké limity do 20 euro, zrušili mi bez jakékoliv zprávy sázku

betdaq – není možné sázet z ČR

mybet – není možné sázet z ČR – sice kredit nabijete, ale pak Vám oznámí, že nemůžete sázet

tipico – není možné sázet z ČR

U všech sázkovek musíte zadat ofocenou občanku a další doklad nebo nějaký výpis z účtu nebo vyúčtování z banky pro ověření totožnosti. Jinak není možné účty plně využívat.

Moje úspěchy?

Začal jsem sázet v listopadu 2014, kde jsem prosázel celkem nějakých 150 tisíc a za ten měsíc po odečtení nákladů na software byl v plusu cca 3000 Kč. Věnoval jsem tomu dost času, měl jsem to zapnuté vlastně celý den na počítači, když se objevila nějaká příležitost, tak jsem hned sázel – vybíral jsem si většinou jen sázky u 2 sázkovek, složitější u 3 jsem moc nedával. Učil jsem se, zjišťoval jak jednotlivé sázkovky fungují. A v prosinci na to opět vlétl v plné parádě a naplno. Celkově jsem otočil asi přes 300 tis., přitom na jednotlivých účtech jsem měl kolem 10 tis. Za ten prosinec jsem se dostal po odečtení nákladů na 4700 Kč. Věnoval jsem tomu dost času, minimálně 2 hodiny za den a opět jsem to musel mít neustále zapnuté. Celkově jsem udělal 3-4 sázky za den.

Co na Vás číhá za úskalí?

Jednak ten software používá asi 6 000 lidí po celém světě, takže do minuty jde kurz brutálně dolů, popř. je akce zrušena. Stalo se mi, že mi např. matchbox zrušil sázku bez udání důvodu. Také se mi to stalo u 10bet a 365bet. Na tom jsem jednou hodně vydělal, ale podruhé zase ztratil.

Další věcí je, že někdy nestihnete vsadit tak rychle, aby kurz vydržel a pak jste nuceni vsadit na nižší kurz a prodělat.

Někdy Vás software odkáže na trošku jinou událost – vždycky to musíte kontrolovat a rozumět tomu, na co sázíte.

Před každou sázkou si musíte zjistit, kolik je maximumm, které můžete vsadit, protože u všech sázkovek jsou limity – u většiny kolem 100 euro. Výjimkou je pinnacle – ten má limity vyšší.

Po těchto dvou měsících jsem s tím přestal. Bylo to více práce než jsem si myslel a dost nervů při zadávání. Každou minutu můžete přijít o dost peněz, pokud Vám sázkovka zruší jednu ze sázek.

A jaké jsou Vaše zkušenosti se sázením na jistot?

Napsal: MM

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.