Vyberte možnost Stránka

Doplňky džentlmenů – Znáte je?

Doplňky džentlmenů – Znáte je?
Rate this post
!AdSense – before contentKaždý muž by měl mít několik drobných doplňků, které doladí jeho outfit k naprosté dokonalosti. Zjistěte, o jakých doplňcích je řeč!

Stačí vám pouze jeden a oblek a pomocí několika různých doplňků vytvoříte i deset různých outfitů. Nebojte se výrazných vzorů, barevných provedení a extravagantních designů. Vystupte z řady černé a bílé a buďte jiný, stylovější!

Obsah článku

Doplňky, bez kterých to nepůjde!

Manžetové knoflíčky

Začneme skutečně drobným doplňkem, kterým jsou manžetové knoflíčky. Bez nich by se dříve žádný gentleman nebo bohatý muž neobešel. Možná se vám zdají tyto sponky na košili podružnou ozdobou, bez které se lehce obejdete, ale na druhou stranu právě tento detail doladí váš vzhled k pomyslné hranici dokonalosti. Ukažte, jak moc je pro vás detail důležitý, získáte tak cenné body nejen na důležité pracovní schůzce, ale také na rande s ženou svých snů!

estilo-1

Ďábel se skrývá v detailu! Pak tedy nezbývá nic jiného, než přejít na stranu temna! Manžetové knoflíčky 

Spona na kravatu

Stojíte před zrcadlem, jste již téměř na odchodu, přesto stále nevíte, čím dotáhnout finální vzhled? V mysli se přesunujete do svého šatníku a přemýšlíte, zda je to klobouk, pásek nebo snad vaše pánské náramky, které vám propojí outfit v ladící celek. Odpovědí není nic nápadného či na první pohled výrazného, přesto je tento detail tou třešničkou na dortu, který vám dodá finální lesk.

estilo-2

Spona na kravatu

Kapesníček

Dát si kapesníček do kapsy saka může být pro někoho dost odvážný počin, ale výsledek stojí za to. Zkuste různé způsoby skládání, které budou vystihovat váš osobní styl.

estilo-3

Kapesníček s kytičkami? Pokud máte cit pro sladění, může jít o dokonalý doplněk!

Ponožky

Pořiďte si konečně jiné ponožky než ty černé. Veselé barevné zpracování dokáží celkový outfit odlehčit a dát mu “šťávu“. Barevné ponožky mohou být vzorované nebo pouze jednobarevné, zál.eží jen na vás, kam sahá vaše odvahu lišit se.

estilo-4

Výjimečně barevné ponožky pro muže 

Motýlek

Máte rádi extravaganci a s ní spojenou pozornost? Pokud jste doteď získávali pohledy okolí na výraznou bižuterii a pánské přívěsky, nyní je čas postoupit o level výš. Hravý a přesto elegantní outfit vám zajistí správně vybraný a hlavně barevný vázací motýlek.

estilo-5

Trendy záležitost nejen pro letní období!

Které doplňky ve vaší sbírce chybí? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.