Vyberte možnost Stránka

Přívěsný vozík VEZEKO – Využijete ho i vy!

Přívěsný vozík VEZEKO – Využijete ho i vy!
Rate this post
!AdSense – before contentNechcete si při převážení věcí poškodit interiér vozu? Často řešíte problém s příliš velkým nákladem, který se jen velice těžko vejde do vašeho automobilu? Přívěsný vozík tyto obtíže vyřeší jednou pro vždy!

Přívěsný vozík je praktickým pomocníkem při převozu čehokoliv! Ať už stěhujete známou nebo si vezete nakoupené dřevo, přívěsný vozík váš ušetří starosti i interiér auta. Jak vybrat správný? Který tip vozíku potřebujete právě vy?

Odpovědi na své otázky najdete níže!

 

Obsah článku

Jak na výběr vozíku?

Ještě před tím, než provedete neuvážený nákup, si dobře promyslete, k čemu a jak budete přívěs používat. Co bude hlavním nákladem? Plánujete přívěs využívat k občasnému převozu ne příliš těžkého nákladu? V takovém případě zaměřte svou pozornost na menší a středně velké přívěsy vhodné pro práci okolo domu, chaty nebo vaše podnikání. Pokud však stavíte nebo často vozíte těžké materiály, pak zvažte vyšší investici v podobě speciálních nebo přímo nákladových přívěsů.

Kromě toho je třeba také popřemýšlet o vhodnosti velikosti, délky a také hmotnosti, které je nutno volit podle toho, jaké máte auto. V technickém průkazu najdete údaj, který stanovuje maximální možnou hmotnost taženého přívěsu.

Nevíte si rady? Obraťte se na odborníky

Ztrácíte se v široké nabídce přívěsů a vozíků? Zde není místo na omyly, raději kontaktujte odborníky a nechte si poradit. Kupříkladu největší český výrobce VEZEKO sr.o. nabízí přívěsný vozík různých typů a délek a rád vám se správným výběrem pomůže!

 

Kvalitní zpracování a životnost

Svou pozornost zaměřte především na kvalitu zpracování, která se odrazí na životnosti vozíku. V případě, že chcete záruku dlouholetého fungování, zvolte přívěsy od VEZEKO, známé chytrým konstrukčním řešením, které usnadňuje práci.

Plánujete nákup v klasickém hobby marketu? Jejich nabídkou jsou vozíky levné, ale kvalitou zcela nevyhovující. Navštivte raději specializovanou prodejnu prodejce VEZEKO a vyberte si přívěsy a vozíky, u kterých si můžete být jistí dobrým konstrukčním a dílenským zpracováním, a to zejména v důležitých částech podvozkového rámu, podlahového materiálu či spojů bočnic apod.

VEZEKO přívěsy a vozíky

Tento český výrobce je znám a oblíben pro použití dostatku kvalitních materiálů, což se odráží na celkové spolehlivosti přívěsů. Pevnou a robustní konstrukci, která vydrží každodenní zátěž, oceníte především v těch nejtěžších terénech!

Podlahy vozíků jsou vyráběny z překližky voděodolných a protiskluzových vlastností, bočnicové spoje nýtované nebo šroubované nýty z oceli nebo nerezu zajišťují s tvarovými sloupky bezproblémové fungování. Což v praxi znamená nulové riziko uštípnutí nýtu nebo šroubu, které by mohlo být způsobené otřesy během jízdy (tímto problémem se vyznačují především vozíky zakoupené v hobby marketech). Celkovost pevnost vozíků VEZEKO zajišťují rámy, které jsou montované nebo svařované z kvalitních profilových dílů. Oceníte také funkční prvky a příslušenství, které napomáhají komfortní jízdě i praktickému použití.

Využít lze také možnost zakázkových úprav, či výroby přívěsu přesně na míru!

Kompletní informace o nabídce značky VEZEKO a přehled všech typů vozíků a přívěsů najdete na webu www.vezeko.cz!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.