Vyberte možnost Stránka

5 důvodu, proč si půjčit auto

5 důvodu, proč si půjčit auto
Rate this post
!AdSense – before contentNepotřebujete auto každý den? Přesto se najdou situace, kdy se auto může hodit.

 

Obsah článku

1) Road trip – i cesta může být cíl

I když bydlíte v centru města a všude se pohodlně dostanete, auto přináší nenahraditelný pocit svobody. Vydat se na road trip je skvělou změnou stereotypu. A i když máte svoje vlastní auto, stojí za zvážení, zdali na takovouto delší cestu nevyužít raději auto z půjčovny a nezvyšovat si tak počet najetých kilometrů a opotřebení vlastního vozu. Můžete si vybrat auto s nižší spotřebou či třeba větším úložným prostorem.

2) První rande a první dojem

Chcete ji pozvat do dobré restaurace, která ale zrovna není v centru města. Společná cesta MHD může být fajn, ale také nemusí. Neriskujte svoje šance a obstarejte si pro tuto příležitost vůz. Autopůjčovna vám zajistí vůz, který je čistý a bude vás dobře reprezentovat. Ačkoliv může být lákavé připlatit si za luxusní vůz, nepřehánějte to.

 

3) Pracovní cesta (klidně do zahraničí)

Pracovní cesty bývají velice častým důvodem výpůjčky vozu. Přijedete-li vozem, budete více odpočatý, ušetříte spoustu času a uděláte lepší dojem.

Při výběru vozu zde platí pravidla jako u prvního rande – nevybírejte ten nejdražší vůz, ale nějaký, který vás bude dobře reprezentovat.

4) Pohodlnější dovolená

I když není zrovna vyjížďka ala „road trip“ váš styl, přesouvat všechna zavazadla na dovolenou autobusem či vlakem je prostě otrava. A to i když jde jen o víkend u příbuzných. Nekažte si volný čas a půjčte si vůz pro větší pohodlí vás a vašich blízkých.

 

5) Stěhování či nákup

I menší stěhování několika věcí je bez auta velkou komplikací. Stejně tak i převoz většího nákupu. V autě můžete převést vše najednou a bez námahy. Příjemným bonusem je pak spousta ušetřeného času.

 

Pokud potřebujete auto jen občas pro některý z výše uvedených důvodů, s největší pravděpodobností se vám nevyplatí auto vlastnit. Lepší je zavolat do Dobré autopůjčovny v Brně, kde vám pomohou s výběrem nejvhodnějšího vozu. Nebo si rovnou prohlédněte ceník nejlevnější autopůjčovny.

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.