Vyberte možnost Stránka

Muž našel 101 kreativních způsobů, jak využít svatební šaty své bývalé manželky

Muž našel 101 kreativních způsobů, jak využít svatební šaty své bývalé manželky
Rate this post
!AdSense – before contentKaždý muž jistě zažil nějaký ten ošklivý rozchod a každý muž má svou cestu, jak se s tím vypořádat. Existují různé cesty, jak ze sebe dostat stav vzteku, smutku,… . Ale Kevin Cotter přišel s opravdu originálním způsobem.

Když Kevina Cottera opustila po 12 letech manželství jeho manželka, měl pocit, že už nemá nic cenu. Pak ale od své ex manželky dostal staré svatební šaty. Když se jí zeptal, co s nimi má dělat, odpověděla mu, že co chce. A tak se také stalo.

Kevin začal společně s rodinou vymýšlet různé způsoby využití svatebních šatů. Společně s bratrem byli najednou zaplaveni nápady, co se šaty udělat. To, co se na začátku jevilo jako rozptýlení z těžkého rozvodu se postupem času změnilo na nový životní styl. Netrvalo dlouho a Kevin brzy poznal, jaký význam celý jeho příběh má a začal své fotografie se svatebními  šaty zveřejňovat  na internetu. Vytvořený blog měl takový úspěch, že bratři vydali následně také knihu věnovanou tomuto tématu.

svatebni-saty-ex-manzelky-1 svatebni-saty-ex-manzelky-2 svatebni-saty-ex-manzelky-3 svatebni-saty-ex-manzelky-4 svatebni-saty-ex-manzelky-5 svatebni-saty-ex-manzelky-6 svatebni-saty-ex-manzelky-7 svatebni-saty-ex-manzelky-8 svatebni-saty-ex-manzelky-9 svatebni-saty-ex-manzelky-10 svatebni-saty-ex-manzelky-11 svatebni-saty-ex-manzelky-12 svatebni-saty-ex-manzelky-13 svatebni-saty-ex-manzelky-14 svatebni-saty-ex-manzelky-15 svatebni-saty-ex-manzelky-16 svatebni-saty-ex-manzelky-17

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.