Vyberte možnost Stránka

Co by nemělo řidičům chybět? Alkohol tester a kamera do auta

Co by nemělo řidičům chybět? Alkohol tester a kamera do auta

V současné době existuje spousta praktických vychytávek, které řidičům usnadňují život, ba dokonce pomáhají řešit celou řadu nepříjemných situací. Pokud si nejste jistí, jestli den po bujarém večírku můžete usednout za volant, vyplatí se mít po ruce alkohol tester. Dopravní nehodu zase vysvětlí kamera. V následujících řádcích vám tedy poradíme, co je důležité mít ve svém vozidle.

Alkohol tester

Potřebujete alkohol tester pro občasné domácí využití, nebo sháníte přístroj, který použijete pro testování u zaměstnanců? Sortiment je totiž opravdu široký a záleží především na tom, jak často alkohol tester budete potřebovat.

Z nejširšího hlediska se alkohol testery rozdělují na nejlevnější, s polovodičovým čidlem pro orientační měření (pro osobní účely), s elektrochemickým čidlem pro časté měření (do firem) a špičkové s elektrochemickým čidlem a dalšími funkcemi.

Postačí vám varianta s polovodičovým čidlem pro orientační měření. Dávejte si však pozor, aby alkohol tester dokázal naměřit i nízké hodnoty alkoholu, a to především zbytkový alkohol po ránu.

Kamera do auta

Dalším užitečným vybavením je kamera do auta. Jedná se o všestranného pomocníka, jenž snímá prostor před vozidlem. V případě dopravní nehody je perfektním svědkem, který prostě nelže. Snadno je tak možné určit viníka dopravní nehody a vysvětlit další na první pohled nezřejmé záležitosti.

Autorádio

Zapomenout nemůžeme ani na trochu zábavy za volantem, kterou zajišťují autorádia. Stačí si naladit správnou frekvenci, zvýšit hlasitost a užívat si během jízdy městem skvělou hudbu. Zakoupit se dají autorádia jak s dotykovou obrazovkou, tak i klasika s několika tlačítky a kolečkem pro úpravu hlasitosti. Záleží tedy na tom, co máte za vozidlo, jaký druh rádia podporuje a podobně.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Nová online půjčka od českého poskytovatele

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.