Vyberte stránku

Přemýšlíte nad novým automobilem? Co takhle nějaký model značky Kia

Přemýšlíte nad novým automobilem? Co takhle nějaký model značky Kia
Hodnocení
!AdSense – before contentPokud starý plechový miláček dosluhuje, měl byste se poohlédnout po moderním vozidle, které vás na cestách nenechá ve štychu. Současný trh s automobily je poměrně rozmanitý, přičemž vybrat si můžete z pestré škály značek. Předním výrobcem kvalitních vozidel je jihokorejská automobilová společnost Kia Motors Corporation, jejíž historie se píše od roku 1944. V následujících řádcích vám představíme modely, s nimiž rozhodně neprohloupíte.

Kia Sportage

Odvážným designem se pyšní Kia Sportage. Jedná se o exkluzivní SUV, které se chlubí vysoce umístěnými světlomety a nízkou širokou maskou chladiče. Právě kombinací těchto dvou prvků došlo k vytvoření impozantního vzhledu. Jakmile usednete za volant, ohromí vás neskutečný výhled, stejně tak vás okouzlí prostorný interiér.

Kia Ceed

Dalším automobilem s útulným a příjemným interiérem je Kia Ceed. Disponuje inteligentním parkovacím systémem SPAS, který využívá celkem dvanáct senzorů umístěných po obvodu automobilu. Kia Ceed dokáže najít vhodné parkovací místo, a to jak rovnoběžně se silnicí, tak i kolmo na parkovištích.

Kia Stonic

Ostrými liniemi si vás podmaní Kia Stonic. Automobil je vhodný nejen pro cestování po městě, ale také na daleké trasy. Čekají na vás suverénní inovace a dechberoucí interiér s vyspělou technikou. Designérský tým si nechal záležet na vzhledu modelu. S originální vizáží jednoduše zaujmete.

Kia Rio

Chytrý a komfortní. Přesně tak by se dalo charakterizovat vozidlo Kia Rio, které myslí na všechny vaše potřeby. Kia Rio má k dispozici celou řadu asistenčních systémů, jež dokážou detekovat případné nebezpečí.

Kia Optima

Jestliže si potrpíte na eleganci, nadchne vás Kia Optima. Chlubí se unikátním vzhledem. Uvnitř je dostatek prostoru na každém místě, ať už sedíte vepředu na místě řidiče, nebo vzadu jako spolucestující.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!