Vyberte možnost Stránka

Biomag léčí polyneuropatii i pásový opar

Biomag léčí polyneuropatii i pásový opar
Rate this post

Nepříjemné a bolestivé stavy spojené s pásovým oparem i polyneuropatií umí utlumit či odstranit léčebná metoda známá jako magnetoterapie. K léčbě se používá přístroj Biomag. Pojďme se podívat na zoubek dvěma onemocněním – polyneuropatii a pásovému oparu. Obě doprovází bolestivé stavy.

Polyneuropatie nemá jen jednu příčinu

Někdy jsou nepříjemné dlouhotrvající pocity horší než akutní bolest. Typickým příkladem je polyneuropatie. U ní pociťujeme pálení a brnění v dolních končetinách, ztrácíme citlivost, trápí nás nejistá chůze, svalová slabost i křeče ve svalech. Příčinou neuropatie jsou poruchy periferních nervů. Způsobit je mohou různé zánětlivé, metabolické, toxické a další příčiny. Často jde o cukrovku, bakteriální a virová onemocnění, nadměrné pití alkoholu, nedostatečnou výživu i dědičné poruchy.

Pásový opar je častější než si myslíme

Druhým problematickým onemocněním je pásový opar známý též jako herpes zoster. Jde o kožní infekci, jejíž původcem je stejný virus, který způsobuje i plané neštovice. Zatímco plané neštovice dostanete v životě jen jednou, pásový opar je druhou fází infekce a někdy jej dostaneme i opakovaně. Obvykle na něj trpí střední a starší generace. Pásový opar v životě postihne až 90 % lidí. Není však nakažlivý. Pro pacienta je ale pásový opar bolestivý, oslabuje celý organismus a u pacientů s poruchou imunity může být též smrtelný.

Magnetoterapie léčí i polyneuropatii a pásový opar

Jak léčit polyneuropatii a pásový opar? Obojí stejně – pomocí nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie přístrojem Biomag. Metoda zmírňuje bolestivé stavy i nepříjemné pocity spojené s onemocněním. Potlačuje záněty a otoky. Má schopnost posilnit tkáně a obnovovat nervy. Prokrvuje organismus a umí z těla odvádět odpadní látky. Přístroje Biomag mají velice silný účinek. Pomáhají i s vážným problémem, jakým je mozková dysfunkce. Úspěšnost léčby byla potvrzena u více než 77 % případů, kdy pacient absolvoval průměrně 12 aplikací.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.