Vyberte možnost Stránka

Správné návyky proti podzimnímu splínu

Správné návyky proti podzimnímu splínu
Rate this post

 

Ranní deště, mlhy a chladné počasí se nám stává denním chlebem. Jak nepropadnout panice ze zimních a dlouhých večerů?

Obsah článku

Jasná záře

Odpovědí na tmu je vždy světlo. Podpořte tedy svoji psychiku dostatečným osvětlením ideálně do žluté barvy, která je energická. Bílé či modré zářivky raději vyměňte za teplejší varianty. Díky úsporným žárovkám nemusíte navíc počítat každou minutu svícení a nechejte si dům poctivě prozářit. Atmosféru klidně doplňte hořícím krbem či svíčkami.

Živá zeleň

Zelená barva nám dodává podprahově pocit energie, života i zdraví. Pokud vaše parapety neoplývají zrovna rostlinami, je čas vyrazit na nákup a nějaké kamarády v květináči domů pořídit. Vyberete si z nepřeberného množství nenáročných pokojovek až po ty vymazlené a dovezené z druhého konce světa. Navíc rosením listů přes topnou sezónu si krásně zvlhčíte vzduch.

Nápoj, prosím

Deštivé dny úplně svádí k tomu zachumlat se do oblíbeného křesla pod deku a usrkávat kvalitní a dobré čaje. Pokud patříte mezi víkendové bylináře, možná máte připravený svůj vlastní sypaný z lipových květů či podbělu. Pakliže ne, sáhnout můžete třeba po značce English Tea Shop s jasmínem, který vás uklidní a naladí svoji silnou vůní, nebo čaje Twinings, třeba s příchutí citronu a zázvoru, jenž vás dostane z každého nachlazení!

I milovníci kávy si v tomto období přijdou na své. I tady volte čerstvě namletou kvalitní zrnkovou kávu, která potěší všechny vaše smysly.

Přátelé a rodina

I když mračící se obloha a nedostatek slunce přivolává deprese, nezavírejte se doma. Naopak se jí na truc vydejte vstříc zábavě za lidmi, které máte rádi. Poseďte společně, zasmějte se, zahrajte si deskovky, či cokoliv, co rozptýlí špatnou náladu. Navštěvujte kurzy, nevšední setkání či zorganizujte rodinné sportovní akce jako je třeba bowling!

Nenechte se podzimem uspat!

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.