Vyberte možnost Stránka

Cigareta pro muže 21. století – Kuřte zdravěji i stylověji!

Cigareta pro muže 21. století –  Kuřte zdravěji i stylověji!
Rate this post
!AdSense – before contentE-cigareta jako alternativa klasické cigarety pro moderního muže. Přečtěte si fakta, která vás ke kouření e-cigarety přesvědčí. 

Stylové a designové e-cigarety se mohou stát módním doplňkem každého muže, moderním stylem života a přináší řadu výhod, které ocení každý kuřák i jeho okolí. Jaké to jsou?

Obsah článku

Co je to vlastně elektronická cigareta?

Jde o chytré elektronické zařízení, které se stalo zdravější i stylovější náhradou klasických cigaret. Zjednodušeně řečeno, elektronická cigareta umožňuje kuřákovi kouřit čistý nikotin bez těžkých kovů a karcinogenních látek, které vznikají při hoření tabáku. E-kouření je jiné a přesto si zachovává podobnost se skutečným kouřením – červené světélko místo hoření, nikotinová náplň namísto filtru, pára místo kouře atd.

 

Jste klasickým kuřákem a chcete to změnit? E-kuřáctví sebou přináší řadu výhod

E-cigareta je mnohem zdravější

– Nevdechujete škodlivý kouř obsahující dehet, ale pouze aromatizovanou páru s obsahem nikotinu.

Elektronická cigareta je levnější

– E-kuřáctví vás nevyjde tak draho, jako to klasické. Samozřejmě, že nejlevnější je přestat s kouřením zcela, ale s e-cigaretou ušetříte až neuvěřitelných 23 tisíc korun za rok!

Elektronická cigareta je plnohodnotná náhrada

– Zvolením kvalitní e-cigarety získáte plnohodnotnou náhradu za klasické kouření. Pro snadný a příjemný přechod z běžných cigaret doporučujeme vyzkoušet e-cigaretu Joyetech eCom.

E-cigareta Joyetech eCom 

Získejte stylový doplněk v moderním designu (reddot award 2014 winner) a v kvalitním provedení. Joyetech eCom si lze pořídit ve 3 barevných provedeních s vysoce leštěnou povrchovou úpravou. Tato e-cigareta pro muže disponuje také inteligentním volbou nastavení pro zlepšení kouřivosti.

ecom03

E-cigareta z e-shopu mojeelektronickacigareta.cz

E-kouření neobtěžuje nekuřácké okolí

– Z e-cigarety nevychází smradlavý kouř, ale vodní pára, která může naopak díky ovocným příchutím příjemně vonět. Díky e-kouření nebudete otravovat své okolí zápachem a škodlivými látkami.

Máte zkušenosti z elektronickým kouřením? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.