Vyberte možnost Stránka

Alternativa klasické garáže je autopřístřešek – Nechte se přesvědčit jeho výhodami!

Alternativa klasické garáže je autopřístřešek – Nechte se přesvědčit jeho výhodami!
Rate this post
!AdSense – before contentZ nějakého důvodu nemáte možnost klasického garážování auta? Pak jistě oceníte variantu v podobě auto přístřešku. Zjistěte, jaké jsou výhody tohoto řešení.

Při stavbě rodinného domu je třeba myslet i na čtyřkolé členy rodiny. Je lepší skrýt jejich kapotu přístřeškem nebo jim dopřát vyšší komfort v podobě garáže? Obecně se tvrdí, že garážování auta je lepší, ale co když na svém pozemku nemáte dostatek místa na klasickou garáž? Nebo je pro vás garáž finančně nedostupnou stavbou?

Zvolte jiné, výhodnější řešení. Přístřešky pro auto jsou oblíbenou variantou pro klasické garážové stavby. Nechte si i vy přesvědčit výhodami a klady této možnosti.

Přístřeškové konstrukce jsou populární nejen v Čechách, také naši slovenští sousedé si prístrešok na auto oblíbili. 

Výhody autopřístřešku

Dnes jsou přístřešky sofistikovanými a elegantními polo-domky, které poměrně dobře chrání vůz před sněhem, UV zářením, nebo třeba kroupami, výhodná je také absence teplotního šoku, které čelí garážované auto především v zimním období.

Výhodnější pořízení láká nejvíce

Jedna z největších výhod přístřešků tkví v jejich nízké ceně, ta je totiž oproti částce klasických garáží, výrazně nižší. S jednoduší konstrukcí přístřešku souvisí kromě toho i rychlost realizace celé stavby, jenž by skutečně zručný kutil zvládnul i svépomocí.

Stupeň ochrany je přitom vysoký, automobil zaparkovaný pod přístřeškem je dobře krytý před klimatickými podmínkami léta i zimy, jenž nepříznivě působí na auto a jeho lak. Auto není vystavené teplotním výkyvům, díky čemuž nedochází ke kondenzaci vodních par. Volně proudící vzduch okolo auta vlhkost rychleji vysuší a tím tak zabrání brzkému korodování.

Přístřešek je ideální stavět současně s domem, ale ani jeho následné dostavění není problém. Přístřešek se hodí jak k novostavbě, tak i ke staršímu domu, ovšem stylově by spolu měly ladit.

Umístění přístřešku – Co vše zvážit?

Při rozhodování, kam přístřešek umístit byste měli zvážit, jak estetickou, tak i tu praktickou stránku. Oboje značně usnadňuje fakt, že altánky na auto jsou vyráběné v jakékoliv velikosti a konstrukčním řešení.

Z hlediska vzhledu se zaměřte na to, aby dům i přístřešek spolu ladily – materiálem, velikostí nebo barvou. s tím samozřejmě souvisí i to, zda bude přístřešek stát samostatně či bude napojený na dům.

Co se praktičnosti a funkčnosti celé stavby týká, je třeba promyslet vjezd, výjezd, dostupnost k domu, směr větru apod. Správně vybrané místo a orientace stavby také umožňuje umístění solárních panelů. neopomeňte také informovat své sousedy a vyžádat si veškerá povolení na příslušných úřadech.

TIP! Usnadněte si realizaci přístřešku a nechte si vyrobit takový, který bude splňovat vaše představy a potřeby. Slovenská společnost auto-prístrešok.sk nabízí vysokou kvalitu v různých velikostech, tvarech i materiálech. 

pristresky-3

Všechny potřebné informace a kompletní nabídku najdete na stránkách auto-pristresok.sk!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.