Vyberte možnost Stránka

Zútulněte svůj domov povlečením ELKA LOUNGE

Zútulněte svůj domov povlečením ELKA LOUNGE
Rate this post

Jídlo a spánek jsou pro spokojený život nepostradatelné. Pokud se dobře nenajíte, budete mrzouti. O nedostatku spánku platí totéž. Jak můžete zlepšit jeho kvalitu? Třeba povlečením ELKA LOUNGE.

Obsah článku

Kvalitní ložní povlečení

Pro pohodlný spánek a relax je zapotřebí mít pohodlnou postel s kvalitní matrací. To je základ, který by v žádné ložnici neměl chybět. Ale důležité je také to, čím se přikryjete. Pokud máte ložní povlečení nepříjemného materiálu, na vašem spánku to bude znát. V kamenných prodejnách a internetových obchodech je na výběr celá řada povlečení z různých materiálů.

Prim zde ale hraje především bavlněný satén a 100% bavlna, která patří k nejvíce oblíbeným. Při volbě ložního prádla sehrává pro někoho podstatnou roli ekologie.  Patříte-li mezi ně, určitě vás bude zajímat udržitelná česká značka ELKA LOUNGE, jejíž cílem je zanechávat za sebou co nejmenší negativní stopu.

Udržitelnost v textilním průmyslu

Je všeobecně známo, že textilní průmysl patří mezi největší znečišťovatele životního prostředí. Při výrobě textilu se spotřebovává velké množství vody, využívají se barviva a při pěstování textilních plodin také chemická hnojiva. Přitom to ale jde udělat i jinak. Na to už přišly mnohé firmy, které do svého výrobního programu zařadily principy udržitelnosti s minimem odpadu a šetrnosti k přírodě.

To samé platí pro českou značku ELKA LOUNGE, jejíž luxusní povlečení a prádlo se tohoto cíle drží. Firma vsadila na přírodní materiály a precizní střihy, díky kterým se domácí oblečení stává „must have“ každého šatníku.

Dětské povlečení s certifikací

V sortimentu ELKA LOUNGE najdete i dětské povlečení se zajímavým designem. Bavlněný satén, z něhož je vyrobeno, je extra jemný a prodyšný. Platí to i pro biobavlnu, která disponuje certifikací GOTS. Jedná se o nejpřísnější certifikaci pro textilie z organických textilních vláken. GOTS kontroluje celý výrobní proces, jenž začíná na plantáži, kde se textilní plodiny pěstují, a končí v továrně, v níž se látky vyrábějí. Komu na přírodě záleží, pro toho bude nákup zboží s touto certifikací zcela automatický.

Luxusní povlečení pro dospělé

Značka ELKA LOUNGE vsadila na kvalitu a styl. Její ložní povlečení je možné používat oboustranně, a to podle nálady. Z jedné strany je bílé, z druhé má motiv zimních stromků nebo bordó puntíků. Jedná se o nestárnoucí vzory, které se v čase osvědčily. V balení zákazník najde povlečení na přikrývku ve velikosti 140×200 cm, povlečení na polštář 70×90 cm a povlečení na malý polštářek 40×40 cm. Získá tak kompletní sadu. Součástí nabídky jsou i relaxační masky na obličej, které byly vyrobené v duchu hesla minimum waste ze zbytků látek, jež zůstaly z výroby trenýrek. Firma tak využívá každičkou píď látky, aby zbytečně neplnila kontejnery odpadem.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.