Vyberte možnost Stránka

Fototapety krajiny: Divoká příroda v hlavní roli

Fototapety krajiny: Divoká příroda v hlavní roli
5/5 - (1 vote)

Milujete pohledy na horské masivy, lesy anebo větší vodní plochy? Pak si je dopřejte i ve vaší domácnosti. Vždyť přece není problém nechat si vytvořit takové scenérie třeba v obývacím pokoji nebo nějaké jiné místnosti. Jak na to? Vcelku jednoduše. Stačí vám pouze nakoupit ty správné tapety, jež umí takovéto záběry nabídnout v jejich ryzí krásné podobě. Jednat se může jak o horské velikány, tak třeba nížiny plné zeleně. Výborná je i fototapeta vodopád. Volba je pouze na vás. Pokud vám bude obývací stěnu osvěžovat velký vodopád, také máte o zábavu postaráno a nemusíte se bát, že by se u vás návštěvy nudily. Inspiraci se meze nekladou a i my bychom chtěli, abyste si našli přesně to, co potřebujete. Podívejte se tedy, jaké alternativy jsou k dispozici.

Obsah článku

Bezbřehé nekonečné moře

Plavili jste se někdy po moři? Už i pohled přímo ze břehů je fascinující a dálky lákají velké množství lidí. Přímořské krajiny dnes můžete sice pohodlně navštívit v rámci dovolené, nicméně hodně dobrou volbou je třeba oceán přímo u vás doma v mnoha variacích. Skvostná fototapeta moře zachycuje kupříkladu podmořský svět plný pestrobarevných rybiček a jiných zvířat tradičně žijících pod hladinou oceánů. Výbornou volbou jsou i záběry mořské hladiny třeba v přístavu, kdy na molech kotví spousty lodí. Jejich architektura je zcela unikátní a určitě nejen vy, ale i návštěvy při pohledu třeba na plachetnice ucítí tu správnou romantiku volajících dálek. Krásné je moře i ve své panenské podobě na pobřeží Karibiku nebo jiných známých oblastí, kam míří turisté z celého světa. Rozhodně není od věci podívat se třeba i na sportovce, kteří se prohánějí na jachtách, případně na surfech.

Nespoutané horské masivy

Jestliže spíše milujete zimu, případně jiná roční období, a sportování v horách, není co řešit. Obrázky horských masivů jsou doslova skvostné. Podívat se můžete jak na konkrétní stěny nejvyšších hor světa, tak i třeba na vyšší kopce, které jsou pokryté zelení. Vůbec nejlépe vypadají komplexněji pojaté scenérie, jejichž součástí jsou mimo jiné také horské štíty pokryté sněhem, ale i lesy podhůří, případně menší malebné horské vesničky. Takto zachycený celek je doslova nedocenitelný. Tapety hory dokážou zobrazit skutečně velmi věrně a vy se můžete po celý rok radovat z pohledu na horské velikány. Stejně tak jsou moc hezké i věčně zelené lesy. Pohled do jejich nitra je taktéž fascinující. Pokud milujete spíše exotiku, můžete všechno vsadit na přírodní krajinu v těchto oblastech. Porost je samozřejmě poněkud odlišný, nicméně možná o to více nabídne barev a poutavých výjevů.

Pohled na pole a lidskou práci

 

Lidé při práci na poli mohou být velmi dobrými vzory pro tapety znázorňující především venkov a tradiční agrokulturu. Fototapety krajiny osídlené lidmi jsou opravdu kouzelné. Dýchne na vás rustikální prostředí vyznačující se sice tvrdou prací, ale také následnou odměnou v podobě bohaté úrody. Pohledy do sadů anebo na malebná terasovitá políčka prostě a jednoduše nemohou nikdy omrzet. Do interiéru si přinesou jedinečné kouzlo, které vás bude jednoznačně bavit. Výbornou volbou jsou například fototapety, které znázorňují terasovitá políčka, na nichž je vysázena vinná réva anebo jiné plodiny. Pestré hemžení lidí v okolí jednotlivých polí je pouze důsledkem píle a činnosti člověka v dané oblasti. I vy se třeba v zimě můžete při pohledu na lidskou práci těšit na úrodu a na to, jak vyrazíte, až se oteplí, na pole.

Krása květin a plodin

 

Jen velmi složitě bychom hledali někoho, kdo nedokáže ocenit krásu květin. Ta je doslova bezbřehá. Výbornou volbou jsou například levandule. Tyto velmi silně vonící květiny jsou nádherné a jejich fialová barva doslova nezapomenutelná. V interiéru vypadají skvostně. Volit je můžete jak v podobě levandulového pole, tak třeba i pouze ve variacích snítek levandulí. Optimální je vybírat konkrétní pojetí podle charakteru místnosti, v níž bude fototapeta umístěna. Alternativ je hodně, nezbytně nemusí jít o obývací pokoj.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.