Vyberte možnost Stránka

Jak si usnadnit práci v kuchyni? Naučte se využívat výhod horkovzdušné trouby

Jak si usnadnit práci v kuchyni? Naučte se využívat výhod horkovzdušné trouby
Rate this post

Každodenní vaření, pečení, smažení i další nezbytné úkony nás stojí desítky hodin práce měsíčně. Přesně proto se rozhodně hodí naučit se používat nejmodernější technologické vychytávky, díky nimž si dané činnosti nejen usnadníte, ale také výrazně zkrátíte. Jak na to?

Celá řada funkcí

Ačkoliv horkovzdušná trouba sama o sobě nepředstavuje žádný nejnovější vynález, její moderní varianty zvládnou věci, o kterých se předchůdcům pouze zdálo. Nejdříve se však zaměříme na samotný ventilátor, jenž je zárukou chutnějších pokrmů a snadnější přípravy. Neustálá cirkulace vzduchu totiž zajistí nejen rychlejší ohřev, nýbrž i rovnoměrné opečení veškerých vložených surovin, a to bez nežádoucího připalování.

Zajímavou volbou je například horkovzdušná trouba volně stojící, jež vás potěší celou řadou šikovných vychytávek. Základem všeho je intuitivní dotykový displej, nastavitelný termostat, časovač a celkem osm přednastavených programů. Jasnou výhodou jsou multifunkční možnosti, kdy daný přístroj lze použít jako klasickou pečící troubu, rotační gril, fritézu či třeba sušičku ovoce a masa.

Jednoduchý pomocník

Nemusíte se obávat příliš vysoké ceny, jelikož si lze pořídit tyto šikovné přístroje již za částky nepřesahující tři tisíce korun. Ať už se tedy chystáte připravovat libovolnou pochoutku, nemusíte zasahovat do rodinných úspor. Stačí jen vědět, jaký produkt stojí za to. Zajímavý poměr ceny a výkonu nabízí hlavně známý obchodník Banquet, jehož vám nejspíše nemusíme představovat.

Po rozkliknutí výše vložených odkazů se před vámi objeví jedno z nejoblíbenějších zařízení na tuzemském trhu, které hravě zvládne připravit pokrm pro několikačlennou rodinu. To vše při zachování nízké hmotnosti, skromné velikosti a přívětivé ceny.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.