Vyberte možnost Stránka

Moderní odpadkové koše domů nebo do kanceláře jako součást nábytku

Moderní odpadkové koše domů nebo do kanceláře jako součást nábytku
Rate this post
!AdSense – before contentI když jde o místo na odpadky, může jít o moderní a stylovou součást interiéru doma i v kanceláři. Slaďte domácí či pracovní vybavení se správným odpadkovým košem.

Bez koše na odpadky se neobejde žádná domácnost ani kancelář. Proměňte toto potřebné vybavení ve stylový doplněk vaší kuchyně, koupelny i kanceláře.

V nabídce e-shopu kvalitnikose.cz nejsou žádné obyčejné plastové kýble, nýbrž lesklé, nerezové a krásné kousky, jenž budou sloužit jako součást nábytku i designu domu, bytu i kancelářských prostorů.

Nejvíce odpadků čeká v kuchyni, kde se vyhazují zbytky potravin, obaly, ale také smetí a nečistoty. Koš je však zapotřebí také v koupelně a o nepostradatelnosti lze mluvit i v případě kanceláře. 

Bez dotyku

Odpadkové koše jsou k dispozici v mnoha provedeních, od běžných neuzavíratelných po modernější uzavíratelné. Ovšem mezi nejmodernější typy patří koše bezdotykové. Jejich použití nevyžaduje žádné naklánění se, otevírání, zavírání, prostě žádný dotyk, během něhož byste byli nuceni přijít do kontaktu s bakteriemi z odpadků. Tyto typy fungují na mikročipy a infračervené světlo, tudíž je jejich cena o něco vyšší. Nechte-li si však mýt ruce po každém vyhození zbytku svačiny či obalu od pití , pak nad vyšší investicí neváhejte, vyplatí se vám to na čase a v konečném důsledku možná i na zdraví.

hailo

Koš na odpadky značky Hailo s objemem 16 litrů

Bezdotykový odpadkový koš usnadní vyhazování odpadků a zamezí nechtěnému kontaktu s bakteriemi.

Jak vybrat správný koš pro kancelář či domov?

Při výběru se zaměřte nejen na samotný vzhled, neméně podstatné je i provedení víka a mechanismu otevírání, kdy velmi oblíbené je to na pedál. Zamyslete se také nad tím, kolik odpadu vyhazuje a dle toho pak zvolte velikost koše. Obecně platí, že do kuchyně patří vícelitrové koše, zatímco v koupelně či kanceláři si vystačíte s menším objemem. Kvalita koše je nesmírně důležitá, každodenní používání chce pevný a vysoce kvalitní materiál.

Snažíte se o ekologický životní styl? Třídění odpadů patří mezi běžné činnosti, usnadněte si tento úkon, pořiďte si koš na tříděný odpad.

My doporučujeme odpadkové koše do kuchyně Hailo, jenž jsou vyráběné v moderních a stylových designech, z kvalitních materiálů a v různých velikostech a barevných zpracováních.

Vyberte si ten správný koš na odpadky v e-shopu kvalitnikose.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.