Vyberte možnost Stránka

Co všechno potřebuje muž ke štěstí?

Co všechno potřebuje muž ke štěstí?
Rate this post
!AdSense – before contentZjistěte, co vlastně muži potřebují proto, aby byli šťastní a v partnerském vztahu spokojení? Jen knedlíky to nejsou!

Na začátku vztahu se zdá, že jediné, po čem muž touží je jeho partnerka. Jenže po chvíli soužití se ukazuje, že je celá řada dalších maličkostí, jenž mu udělají radost.

Sepsali jsme to nejpodstatnější, co dělá muže v běžném životě šťastnými a spokojenými. Možná se se budete divit, co vše na psychickou i fyzickou pohodu muže působí.

Zjistěte, zda se následující seznam shoduje i s vašimi potřebami!

Obsah článku

Domácí pohoda podle muže

Klid po příchodu domů

Když přijde muž domů, nechce ještě ve dveřích poslouchat o tom, že se rozbila pračka a je potřeba zaplatit dětem školní výlet. Pokud se na něj navalí všechny problémy ihned po příchodu domů, pravděpodobně z toho bude podrážděný. Přitom stačí pouze 15 minut ticha na aklimatizaci.

Mít své místo

Mít svůj prostor je k nezaplacení pro každého chlapa. Většinou je to pracovna nebo garáž. Tento prostor pak funguje jako zázemí v případě hádky nebo potřeby klidu. A všechny ženy by si měly zapsat za uši, že se na tomto místě prostě neuklízí!

Občas vypadnout ven

Moudré ženy svého partnera nenutí, aby s nimi zůstal každý večer doma a ulehal ve stejnou dobu do postele. I když se zdá, že nové saténové povlečení je pro muže lákadlem, mnohem raději by šli s kamarády “na jedno“. Vrátit se domů špinavý a s kocovinou je daleko lepší terapie než hodina u psychologa.

Občas smrdět

V dnešní době není těžké narazit na chlapy, kteří mají hygienické návyky jako kdejaká topmodelka, jenže těch “normálních“ mužů je ještě stále většina a ty chtějí prostě občas smrdět. Na chatě se vykašlat na každodenní mytí a převlékání se do čistého. Být v jedněch trenkách a tričku je tak osvobozující!

Dobré a syté jídlo

I když jsou i takoví, kteří preferují veganskou, vegetariánskou, bezlepkovou, makrobiotickou a bůhví jakou stravu, převážná většina pánů si pochutná na uzeninách, sýrech, dobrém masu a hlavně chutné a syté domácí kuchyni. Není totiž větší slast, než když žena dobře vaří! Opět tedy vzkaz pro všechny partnerky: Chcete-li svému miláčkovi popřát, na nákupní seznam napište nejen povlečení saténové, ale také šunka od kosti a syrečky. Protože ani to nejlepší ložní prádlo nezajistí tak dobré spaní jako plný žaludek.

Nedoprošovat se sexu

Chlap přece nemusí být vždy ten, co projevuje první iniciativu. Být sexuálně stimulován od partnerky je sexy a vzrušující změna.

Spát, i když to není úplně potřeba

Dát si šlofíka po obědě, 20 minut před polednem nebo si o víkendu pospat, to je někdy nutnost, jindy příjemná lenost. Ovšem na psychiku chlapa to působí jako zázračný lék, je plný energie, kterou rád investuje do společných chvil. Kvalitu spánku pánů ovlivňuje několik faktorů, zásadní je pohodlné ložní prádlo (doporučujeme luxusní saténové povlečení), plný žaludek a klid.

Jak si představujete vy svou domácí pohodu? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.